Schuljahr 2018/19

1aa KV: Silvia Gratzer

1aa Edanur BAS, Lizanne Marie BERKMANN, Michelle BERKMANN, Laura BERTSCHLER, Aline BÖSCH, Anna-Katharina BURTSCHER, Annalena DUDEK, Rosa EINSLE, Verona Ferrari, Lucy FRIETMAN, Jana Lia GLIEBE, Lorenz HANICH, Luca JENNY, Bianca KAUFMANN, Susanna KAUFMANN, Lea TRIPOLT, Franziska BITSCHE, Yannick KOSNJAK, Lena Maria MADERTHANER, Kira NÄHER, Nil NATSIS, Armin PFAFFSTALLER, Laura PROCK, Lara RHOMBERG, Madlen RUCK, Hannah SCHMÄLZLE, Michelle SCHMID, Celestino VICICONTE, Anna Lena VUK, Moritz WESSIN, Alina WINKLER

1ahwi KV: Martina Reutin

1ahwi Katharina BOHLE, Paul BRUNNHOFER, Anna BÜCHELE, Patrick CERNY, Anika DIBOWSKI, Nino ESS, Florian FEURSTEIN, Tyron GABRIEL, Leon GRABER, Jeff Grud, Marvin HEINE, Jonas LIMPL, Wen Wen LIN, Leonhard Markus OHNEBERG, Matthias WOLF, Katharina FEICHTINGER, Tabea GSCHLIESSER, Beyza ISIKLI, Ronja KRAMER, Jonas MAYRHOFER, Patrick MITTERER, Simon OSTINI, Alessandro PETROVIC, Paul PRENN, Sandro ROTHMUND, Florian SAPPER, Timon STADELMANN, Sandro STETTER

1al KV: Elisabeth Frei

1al Ayshat Abdulmazhidova, Salih Akpinar, Nicole Andjelkovic, Misra Ardic, Lara Ates, Pia Bereuter, Alex Bogicevic, Ayleen Braun, Armin Delahmet, Michelle Egger, Laura Eschenbrücher, Sophia Figer, Eda-Aleyna Güler, Johannes Hager, Adrian Hasanaj, Carmen Hofmann, Aysen Keser, Lisa Sophie Lankow, Tobias Linder, Kamil Magomedov, Manjana Marxer, Magdalena Maximiliane Metzler, Milos Mitrovic, Erdal Palta, Emanuel Rüf, Esra Sadi, Verona Schwörer, Gizem Sentürk, Melanie Thoma, Betül Topduman, Cansu Ünal, Lion Wieland

1as KV: Yvonne Bohle

1as Feyza AK, Mohammad AKBARI, Amjad AL RADEEF, Melanie ANESI, Elha ARSLAN, Silan CETINKAYA, Larisa CIKLUSIC, Pinar CIMEN, Nil COSAN, Luka CREPULJAREVIC, Emel DOGAN, Esma DOGAN, Ahmet GENC, Luca Nicolas GEORGE, Semir GÜLTEKIN, Sedef GÜNDOGDU, Niklas HUNDERTPFUND, Dominic KALCHER, Nico Köb, Jeremy LÄSSER, Dinaijla NADAREVIC, Julia OLIVEIRA ROPRAZ, Edin OMEROVIC, Peter PHAN, Baris Polat, Denis RAMADANI, Lisa RATH, Melisa SAHIN, Darian Schranz, Farhad Shafaie, Jelena TRIFUNOVIC, Eda TURAN, Esin YAVUZ

1ba KV: Günter Berger

1ba Tugba ALTINDAS, Vera ANDLINGER, Ana BRANKOVIC, Saim BUTT, Nico DOBLER, Esmanur DURSUN, Elif GÖKSU, Nina HAUNSCHMIED, Amy HORNER, Vanessa Maria KAMMERLANDER, Emily KAULFUS, Leonie KÖNIG, Jennifer KRUSCH, Marvin MALLI, Shirin WUNDER-SCHRÖCKENFUCHS, Rana AKAR, Emma ECCHER, Selin GÜLMEZ, Jeremias LEHNINGER, Nemanja MASNIKOSA, Marin MILOSEVIC, Rachel OYUGI, Jessica PAYER, Nils REICHT, Dilara Ünal, Laurin Johannes WEIHER, Lea WILLIBALD, Bahar YILMAZ, Dimitrios ZACHARIADIS, Florian ZITZ

1bs KV: Martina Hammerle-Pfurtscheller

1bs Melisa AKTUNA, Feyzanur ALICI, Seyid ATA, Tamirlan BABAHANOV, Julia CUKIC, Elias DAUM, Niklas DAUM, Alia DOBLER, Melanie Sophie DÖRLER, Amando ERNE SILVA, Gloria ERNST, Aaron FONTAIN, Tiffany GASSER, Hilal KALKAN, Jennefer KARABASEVIC, Laiba KARAMAT, Efe KAYALIOGLU, Sevilay KESKIN, Rajana KHASTAEVA, Katrin Kloß, Sarah KOSTIC, Marcel KRNJIC, Aleyna Orhan, Julija POPOVIC, Gabriela REICHHALTER, Sarah Ritter, Constantin SCHACHER, Lisa-Marie SCHEIFLINGER, Vanessa SOTTOPIETRA MALETIC, Maximilian THURNHER, Alisha TODOROVIC, Eda YANIKAN, Irem YILMAZ, Merd ZORLU

1ca KV: Dietmar Rupp

1ca Sila AYKAC, Lisa BÖHM, Emre BOSTAN, Valentina Johanna ERNE, Michelle GAßNER, Livia GEHRER, Larissa GMEINER, Fiona GRANINGER, Laura HINTEREGGER, Anna HOFER, Ting-Rou HSU, Moritz KUSTER, Ariola QEHAJA, Ludwig Riedmann, Hannah Sophia WECHNER, Gökce-Naz ALTINDAS, Amina CUCAEVA, Ivan LUKIC, Teodora MARKOVIC, Saskia MAYER, Menekse POLAT, Salice POLAT, Muhammet SAGLAM, Rinesa SAHITAJ, Paul SCHUBITZ, Eileen SEREINIG, Alia SULU, Leon WIRTH, Samuel WIRTH, Aylin YESILDAG

1da KV: Jennifer Gantner

1da Rosin DEMIRBILEK, Stefanie JANKOVIC, Sofija KANJO, Aleyna KARABULUT, Zehranur KARABULUT, Aya KISCHTI, Kathrin LOTZ, Aleksandra LUKIC, Newal ÖZTÜRK, Aylin-Lea SARKANY, Chiara SCHERTLER, Emily BÖHLER, Dana BRAJOVIC, Irem KAYALIOGLU, Sila KOCAMAN, Berfin KURU, Zara Sultan ORUN, Anastasija RADIC, Ceyda SASKIN, Katja-Sophia SCHWENDINGER, Laura VERUNICA, Rabia YILMAZ

1ea KV: Christina Mathis

1ea Sinan AYHAN, Angelo BACIC, Elias BALDAUF, Andjelina BASALO, Loraine BRÜNING, Sebastian FILLER, Annabelle FRITSCH, Simon FRITSCH, Sebastian GABRIEL, Felix GUNZ, Hannah HÖRBURGER, Luca KETTERER, Manuel KOFLER, Dario STANOJEVIC, Annika WAGNER, Tamara FEURSTEIN, Luca MANGOLD, Marko MARIC-PRANJIC, Florian MICHELINI, Elena MILICEVIC, Claudia MÜLLER, Sarah Maria MÜLLER, Laurin PETER, Ljubomir POPOVIC, Leon SCHLACHER, Felix SCHNEIDER, Vladan STANOJEVIC, Remo STERGIOTIS, Maximilian WAGNER, Emre YABANTAS

2aa KV: Martin Kopf

2aa Nina Ardan, Jessica BARIC, Paul BERKMANN, Alejandro Dominguez-Mora, Laura Dum, Umut ERGÖZ, Lorin Gul FIDAN, Luca GRUBELNIG, Pema Khague, Jenny LY, Laura MARJANOVIC, Alexa Mayer, Gina MOOSMANN, Berzan OKCUOGLU, Liliane SIMMA, Sibel SIMSEK, Belma BERBEROVIC, Shannah BRANDL, Hilal DURDU, Noel GIGGENBACHER, Emilie HÄNEL, Simon KUSTERNIG, Julius LÄNGLE, Kristina LUKIC, Yanik MÄSER, Laura MORCIANO, Jasmina NESIMOVIC, Manuela PINJUSIC, Janine PLANK, Isabel ROMANIC

2ahwi KV: Markus Erath

2ahwi Sebastian DE COSTA, Hugo DELEYTO RÖSNER, Samuel DÖRLER, Nur Gül ERCEDOGAN, Helin FIDAN, Fabio FLATZ, Jakob HAUSBICHLER, Lukas HEIM, Simon HERTNAGEL, Simon KOHLER, Paul MARENT, Vanessa MUTHER, Leon NATTER, Dragan NIKOLIC, Adam ÖLZ, Darja PETER, Michael PRIETL, Klemens Gabriel RUPP, Maurice Alexander SCHROM, Cindy SEBASTIAN, Luca VELJOVIC, Elias VOGEL, Andreas WENTER

2al KV: Michaela Bereuter

2al Ceyda Altindas, Sibel Avcil, Onurcan Ayyildiz, Selin Bereiter, Berivan Cebe, Büsra Erkoc, Damla Karakas, Benjamin Kuchelmair, Nithin Malayil, Elias Moser, Benedikt Schmölzer, Kamil Toraman, Ahmet Ünalan, Murat Yavuz

2as KV: Jasmin Scharinger

2as Khadizhat ABDULMAZHIDOVA, Murat ARSLAN, Benedikt BRÜSTLE, Zeynep DADAK, Yonca DEMIR, Özgü DINCER, Anna-Chiara Dorner, Alicia Jocelyne DREVO, Alev DURSUN, Alperen ERBEK, Levin GABRIEL, Julian HARTL, Donna Issa, Gökmen KARACADAL, Lisa Angela KAUFMANN, Metin KAYA, Kerem KAYALIOGLU, Yvonne KLOCKER, Vanessa MARINKOVIC, Veljko PETRUJKIC, Alexander RAK, Erijone SAHITAJ, Yasmin Shekh Rashid, Valentina STEPANOVIC, Mehmet TEKIR, Lukas TUSCH, Mikail YILDIZ, Nur Seher YÜCEL

2ba KV: Martina Baldauf-Hofer

2ba Emre Akyürek, Eda ALTUNEL, Nico BÖCKLE, Sophia Burger, Katharina DANIEL, Aleyna Ertürk, Nicolas FRITZ, Hilal Gündogdu, Laura JUKIC, Noah KAUFMANN, Noemi Emilia KOHLER, Leonie KRÄUTLER, Sara LAPADATOVIC, Ante MATIC, Lara SCHÜTZ, Vanesa SIMIC, Zaklina KLADAR, Enis KOC, Minna LEIDINGER, Aleksej MARTINOVIC, Elena MATHIS, Noa MATHIS, Nare Melkonyan, Lara NIKOLIC, Pius SCHWÄRZLER, Benjamin SEHOVIC, Tijana STASIC, Michelle Strutz, Nasrudin USTARCHANOV, Simon WINKEL, Philipp Zopper

2bhwi KV: Yvonne Sieger

2bhwi Fabian ALLGÄUER, Linus AMANN, Philipp ASCHENBRENNER, Raffaella Maria BAKAI, Marcel Boss, Dominik FLEISCH, Justin FORSCHINGER-WOLF, Marco HILLBRAND, Benjamin HODZIC, Luca KESSLER, Lisa KRIMBACHER, Enisa DUBA, Neal KRANK, André LICHTENEGGER, Fabian MATHIS, Lumbardh MURTEZI, Luca NICOLUSSI, Lisa REDLINGER, Lukas ROHRER, Philipp SCHEIDBACH, Matthias SCHÖCH, Darwin Schuster, Nico STEINER

2bl KV: Thomas Sperger

2bl Alihan Bal, Cecile Berchtel, Mario BOLOGNA, Jessica Brenner, Mustafacan CELIK, Michelle EBERLE, Fabian Ellmauer, Cansu Güner, Sven Juen, Alena Mete, Anna-Lena Moosbrugger, Ream Moubarak, Michelle Chiara ROSSI, Selin Sen, Filip Skraba, Sanja Stanisic, Cansu Tekin, Feyza Yücel, Isa Zorlu

2bs KV: Monika Jäger

2bs Burak AYDIN, Iclal CINAR, Dominik Daniel, Sarah Di Stefano, Hümeyra EREN, Latif GÖKSU, Gabriel HAMMERER, Leonie KOCH, Vinka Kojic, Artur MIRZOJAN, Milad NAYRES, Jovana PAVLOVIC, Charlotte Franziska PLONER, Dilara PORSUKLU, Lorenz SHANI, Leonie Spiegel, Gamze TANRIVERDI, Tansila TSCHANIEWA, Duygu TURAN, Ruben Vinca, Rajana Visitaeva

2ca KV: Andrea Türtscher

2ca Kaan BEKAR, Antonio CAVIC, Anna DIEM, Tugba Güzel, Berkan Izgi, Anastasia KANJO, Raimund Franciss LAMPERT, Luca MARINELLI, Nikolina MEDIC, Yusuf SARIYILDIZ, Sebastian Wagner, Laura Eberle, Martin ENGELHARDT, Lena FONTAIN, Andreas STEMMER, Beser TEKKILIC, Gloria TROTTER, Tamila TSCHANIEWA, Selin TURAP, Laura VIDAK, Vanessa VUCKOVIC

3aa KV: Jasmine Pfiffner

3aa Angelina EISBACHER, Aylin Gecici, Maria GRABHERR, Anna-Maria HEEL, Laura Antonia KAINBACHER, Eliakim KAJANY, Teresa KONZETT, Elena-Sophie MINNITI, Lilly NEYER, Sarah PINKITZ, Natasa RADOSAVLJEVIC, Sarah RINNER, Lena ROSINGER, Selina SCHMELZENBACH, Ria SCHNEIDER, Milan VUCKOVIC

3ahwi KV: Emanuel Hagen

3ahwi Timo BADER, Arifcan BASAR, Moritz BICKEL, Annica BREGAR, Kadir CORBACI, Luca DALPRA, Fabian EBENHOCH, Simon Eß, Julia GSTÖHL, Paul HAGSPIEL, Julian HAMMER, Elena HAUG, Jonas HINRICHSEN, Laurin KNÜNZ, Johanna LUEGER, Nikolas MATT, Valentin MÜLLER, Maja NIKOLIC, Lisa-Marie PAYR, Milena PETROVIC, Lukas RICHL, Ramona SCHEIER, Gábor Zoltán SZABÓ

3akk KV: Gerhard Nenning

3akk Tobias Amann, Bithika Barua Das, Marco Feuerstein, Carla Fink, Jasmin Hofer, Fabian Lang, Mariella Rubert, Michael Rumpelnig, Viktoria Schwald, Stefan Schwendinger, Lukas Wiesenegger, Daniela Winsauer

3al KV: Michael Mader

3al Alp Arslan, Rufina BECK, Kada Begic, Aslihan Bozkurt, Hamza Can, Cigdem Cekic, Fabio Comper, Gamze Demir, Sirin Demirkiran, Scarlett Eßl, Nadine Fischer, Fabian Gosch, Nicole HAUMER, Ibrahim Herdem, Naomi HETZL, Kamila INARKAEVA, Tamara Klocker, Noah Marinelli, Natasa Matanovic, Valentina Morik, Lisa-Maria Nagel, Samantha POLA, Arbnor Rexhaj, Ali Ünal, Andrijan Vidak, Pascal WAGNER, Cilem Yalcin, Sinem Yalcin

3as KV: Ingrid Boss

3as Elza ABDULKARIMOVA, Rojin Aktas, Arman ALIBEGOVIC, Sevilay Balli, Leonardo BERATI, Ceyda BUYAR, Deniz Dogan, Emre Dogrusöz, Aysu DURSUN, Kerim Gürdap, Lea IVEKIC, Samuel Liam Klein, Martin KLOSS, Kevin Kobald, Ümmügülsüm Kocabay, Chiara-Maria Kokic, Emine KORKMAZ, Nicholas Mathis, Marco Niederl, Selina Michelle PETSCHULAT, Ajna Pipic, Maximilian RUESCH, Alexandra SCHLACHER, Madlen SCHNEIDER, Theresa SCHWEISSGUT, Sandra TOPIC, Pavle TROBONJACA, Simon TUSCH, Michelle WUCHER, Furkan Yildiz

3ba KV: Sabine Smodics

3ba Zeynep ALBAYRAK, Bastian Bösch, Samet CAN, Laura DJURIC, Suzan DUVAN, Sevde Kevser Ermis, Michael FEURSTEIN, Carolin FINK, Fiona Maria GEISSLER, Tim HALBRAINER, Alina HUBER, Ksenija ILIC, Hakan KARADENIZ, Leonie Köb, Loida KOHLER, Manalin LY, Blago MARIC-PRANJIC, Magdalena MARKOVIC, Natalija MASNIKOSA, Eren MET, Thomas Nägele, Lisa OBERHAUSER, Andrè SCHWENDINGER, Dilara SIRIN, Dilara TOPAL

3bhwi KV: Magdalena Bantel

3bhwi Selin ALPER, Katharina BÜCHELE, Laurin DIEM, Benjamin GÄCHTER, Lukas GISELBRECHT, Fabian GRAZ, Laurin HEILER, Maximilian HUSTER, Batuhan KOCABAS, Julius MOOSMANN, Joel NUSSBAUMER, Darwin QIU, Daniel ROMEN, Lukas ROMEN, Leonie SCHAHUD, Stefan SCHWENDINGER, Chiara SODDU, Magnus TRENKER, Paul WALLNÖFER, Tabea WINTER, Alexander ZABRANSKY

3bl KV: Josef Eder

3bl Raffi AGHAJANYAN, Burak BASARAN, Tatjana BJELOSEVIC, Maximilian BÖCKLE, Karla Moritz BRUNOLD, Anastasia DJORDJEVIC, Jasmin DÜRINGER, Kai FÄSSLER, Martin FINK, Patrick GIESINGER, Maria Milena GIRARDI, Michaela KESSLER, Lucas MÜLLER, Niklas NACHBAUR, Joel PASZEK, Dajana RACIC, Vinzenz SPIEGEL, Angela STANKOVIC, Daniela STANKOVIC, Desiree TODOROVIC, Ksenia TOPIC, Nicole VÖGEL, Laura WOINESICH

3bs KV: Anita Höfle

3bs Turpal ACHMAEV, Berivan ATES, Derya AYAZ, Noah BACHMANN, Aylin Bayram, Lukas Bologna, Monika BRAHIMI, Irma Cavkic, Vildana DEDIC, Melis ERGIN, Gonca Gül ISILDAK, Seda KAYA, Sevda KAYA, Özge Kilic, Metehan Kocabay, Betül KOCABAY, Patrik KOZUL, Ariane Mostögl, Rene NESENSOHN, Maximilian ÖLZ, Sabrina PIERRE, Simon PINKELNIG, Durdane POLAT, Pascal PRUGGER, Hatice Sönmez, Jennifer Stojanovic, Marina Tschanun, Oguzhan Yildiz

3ca KV: Lisa Mayrhofer

3ca Lara BREGENZER, Maximilian ERATH, Isabel FINK, Charlene GANGL, Sanja Gerner, Lisa HÄMMERLE, Maximilian HÄMMERLE, Halit KABASHI, Ali - Faik Karatepe, Emilia KENNERKNECHT, Julija LESIC, Matea MARTIC, Melissa - Zübeyde MISIR, Anna Müller, Selin Örün, Alicia ÖZTÜRK, Kirian PICHLER, Marina PLESA, Armin RAKOVIC, Carolina REUTIN, Elias ROHNER, Michaela TEJIC, Elijah THURNHER, Batuhan Toplu, Anna Sophia TRIBUS, Isabella TRIBUS

3da KV: Erika Kanamüller

3da Sarah ALIBEGOVIC, Sophia DIONELA, Dominik EGGER, Hanna FEUERSTEIN, Alina GMEINER, Aleyna GÖRÜM, Dilara GÜNDOGDU, Vanessa HÜTTER, Emilio IVEKIC, Mert IZGI, Amina KHASUYEVA, Christina OBERHOFER, Manuel OBERLUGGAUER, Niklas OMANN, Zeynep ÖZTÜRK, Yagmur PEKEN, Julie PRAEG, Kimberley RAFFEINER, Merve SARIER, Irem TAMER, Boban TRAILOVIC, Kristina TRIFUNOVIC, Kader ÜNSAL, Andre WIEDL, Anna-Lena WOHLGENANNT, Muhammet Yasin Yarangünü, Melda YAVUZ

4aa KV: Burghard Zlimnig

4aa Emma Sophie Abbrederis, Eugenio Di Stefano, Alicia Felder, Simon Fetz, Florian Fringer, Lena Grabher, Laura Gschossmann, Robin Hager, Jakob Horner, Samuel Sebastian Jovicic, Laura Kettner, Elif Kocabay, Maja Krajacic, Daniel Krstic, Suzanne Maksimovic, Cristina Sofie Markota, Andjela Miletic, Laurenz Müller, Isabel Rauscher, Delia Ronchese, Yannic Sackl, Patricia Magdalena Schrottner, Chiara-Maria Schwaiger, Luca Sigl, Viktoriia Simakova, Alperhan Ünal

4ahwi KV: Roswitha Winsauer-Fink

4ahwi Simon Lukas Aichhorn, Jonas Bachmann, Linus Bohle, Benjamin Braun, Maximilian Fetz, Niklas Feurstein, Lena Hammerer, Julian Heinzle, Jonas Keßler, Nico Knünz, Niko Köhlmeier, Vivienne Kolm, Johannes Larsen, Jakob Linder, Alexander Meyer, Timo Oprießnig, Lucca Peer, Christoph Perc, Leonie Ronacher, Isabel Schelling, Vinzent Schmid, Anna Schmidle, Lea Schneider, Felix Schönherr, Samuel Thaler, Lorenz Wallnöfer, Jessica Wieser, Moritz Zimmermann

4ba KV: Elena Esteller Ibanez

4ba Niklas Böhler, Ahmet Ekren, Marisa Johanna Fischnaller, Sidney Haller, Lara Hefel, Dorothea Kozina, Jakob Leite, Christoph Malin, Aleksandar Miletic, Chantal Moosmann, Rebecca Moosmann, Samra Mrsic, Fardin Nayres, Emanuel Österle, Luca Marco Peschl, Madeleine Schuster, Michelle Schuster, Angelina Stankovic, Josef Stuckenberg, Elma Toromanovic, Jonas Tratter, Alina Visintainer, Laura Wehinger, Jessica Zhao

4ca KV: Jeanette Betsch

4ca Tobias Bereuter, Marvin Bischoff, Melek Cimen, Berkay Dede, Ramona Feurle, Sarah Hassler, Julian Jäckel, Kübra Kaba, Okan Kara, Tobias Langer, Kilian Madlener, Kilian Marte, Cassian Minikus, Felix Moosmann, Magdalena Nöckl, Angelina Planas, Paul Rhomberg, Alexander Sandbichler, Lisa Schneider, David Steinberger, Michelle Vuissa

4da KV: Elisabeth Ölz

4da Lara Albrecht, Ewelina Baldauf, Tobias Battisti, Lara Bechter, Gloria Both, Marcha Dikaeva, Vanessa Osayi Edionwe, Elena Erath, Seher Eren, Samuel Geisler, Paul Gorbach, Joelle Huber, Elena Immler, Elias Mais, Julien Melzer, Vanessa Müller, Nikolina Nikolic, Sinem Öztürk, Berfin Polat, Secil Sali, Tamara Schneider, Elias Nikolai Spiegel, Ida Starheim Pedersen, Laura Struber, Alexander Tribus, Theo Winder, Zilan Yilmaz

5aa KV: Bernd Längle

5aa Anita Ajdinovic, Noel Baldauf, Laura Beer, Selina Berger, Florian Burgstaller, Yasemin Demirel, Sule Deniz, Florian Fort, Felix Frankenhauser, Natalie Galli, Emilia Gisinger, Daria Gmeiner, Emanuel Hafner, Hatice Kocaman, Nadine Maier, Sandro Mangold, Lino Michelitsch, Philipp Nägele, Dilara Okurlu, Sandra Olar, Aleyna Öztürk, Selin Sahin, Jana-Maria Steurer, Adrian Ströhle, Sarah Turner, Dragan Vuckovic

5ahwi KV: Bernhard Grabherr

5ahwi Nikolai Asche, Siviard Breuß, Nikola Dotlic, Sarah Egle, Johannes Erath, Maximilian Feurstein, Philipp Gangl, Andreas Ghesla, Dominic Giesinger, Theo Girardi, Luca Hofer, Sevde Nur Kesici, Fabian Luder, Julia Moosbrugger, Christopher Nagel, Lorenz Pschenitschnigg, Florian Schinagl, Jakob Sturm, Lorena Vogel, Simon Weiß

5ba KV: Barbara Sonner

5ba Matej Draguljic, Fabienne Gmeiner, Robin Hagspiel, Dominic Hoferer, Kai Humpeler, Leonie Kapp, Analena Julia Keidel, Mark König, Eve Köpfle, Laurin Kreil, Manuel Loß, Lee-Ann Tabatha Mais, Elena Neubacher, Anastasia Nikolic, Marco Oberhofer, Aileen Petschulat, Pia-Maria Rädler, Martin Roth, Isabel Salcher, Elias Schneider, Ertugrul Uysal, Laura Walser, Michelle Zenz

5ca KV: Michael Vögel

5ca Jonas Baldauf, Hannah Egger, Sare Erbek, Wyonna Gabriel, Nora-Elen Giesinger, Thomas Hämmerle, Iman Islamchanowa, Filip Jovanovic, Elias Keskin, Laura Lindorfer, Anastasios Maximos, Linus Rohner, Simge Saskin, Denise Schertler, Sumita Singh, Tugce Sirin, Angelika Tomic, Kathleen Winter, Katharina Wolf

5da KV: Friederike Smolnik

5da Karim Al-Dubai, Zöhre Ansal, Hülya Ardic, Ismet Ates, Sinem Barbaros, Tamir Batnasan, Luca Bentele, Amy Dür, Hatice Ertürk, Andreas Geisseler, Jana Graßl, David Helbock, Sarah Helbock, Patricia Kessler, Lena Marent, Aleyna Özkan, Mine Öztürk, David Leander Schönbeck, Chiara Schwerzler, Dzhayna Selkhadzhieva, Yagmur Sevim, Petra Trifunovic, Nilay Turan, Lea Waldhart