Schuljahr 2017/18

1aa KV: Martin Kopf

1aa Jessica BARIC, Paul BERKMANN, Elina DOLIC, Laura Dum, Umut ERGÖZ, Lorin Gul FIDAN, Pema Khague, Jenny LY, Laura MARJANOVIC, Alexa Mayer, Laura MERK, Gina MOOSMANN, Berzan OKCUOGLU, Liliane SIMMA, Sibel SIMSEK, Belma BERBEROVIC, Hilal DURDU, Noel GIGGENBACHER, Emilie HÄNEL, Burcin KARADENIZ, Simon KUSTERNIG, Julius LÄNGLE, Kristina LUKIC, Julius MARENT, Yanik MÄSER, Laura MORCIANO, Jasmina NESIMOVIC, Manuela PINJUSIC, Janine PLANK, Isabel ROMANIC

1ahwi KV: Markus Erath

1ahwi Sebastian DE COSTA, Hugo DELEYTO RÖSNER, Samuel DÖRLER, Helin FIDAN, Fabio FLATZ, Jakob HAUSBICHLER, Lukas HEIM, Simon HERTNAGEL, Simon KOHLER, Paul MARENT, Jennifer MATT, Nur Gül ERCEDOGAN, Vanessa MUTHER, Leon NATTER, Adam ÖLZ, Darja PETER, Michael PRIETL, Klemens Gabriel RUPP, Maurice Alexander SCHROM, Cindy SEBASTIAN, Luca VELJOVIC, Elias VOGEL, Andreas WENTER, Dimitrios ZACHARIADIS

1akk KV: Gerhard Nenning

1akk Tobias Amann, Bithika Barua Das, Kristina Dakic, Marco Feuerstein, Carla Fink, Jasmin Hofer, Fabian Lang, Diane Rhomberg, Mariella Rubert, Michael Rumpelnig, Stefan Schwendinger, Sebastian Seyr, Lukas Wiesenegger, Daniela Winsauer

1al KV: Michaela Bereuter

1al Salih Akpinar, Ceyda Altindas, Sibel Avcil, Onurcan Ayyildiz, Selin Bereiter, Berivan Cebe, Büsra Erkoc, Eda Nur Gündogdu, Jessica Huber, Nikolas Jukic, Damla Karakas, Benjamin Kuchelmair, Nithin Malayil, Martin Merk, Iman Mezhieva, Elias Moser, Benedikt Schmölzer, Anna-Lena Schweißgut, Cansu Tekin, Kamil Toraman, Ahmet Ünalan, David Wetzlinger, Murat Yavuz, Özgür Yilmaz

1as KV: Jasmin Scharinger

1as Khadizhat ABDULMAZHIDOVA, Murat Elyesa ARSLAN, Benedikt BRÜSTLE, Iclal CINAR, Zeynep DADAK, Yonca DEMIR, Özgü DINCER, Anna-Chiara Dorner, Alicia Jocelyne DREVO, Alev DURSUN, Alperen ERBEK, Levin GABRIEL, Julian HARTL, Leroy HELBOCK, Donna Issa, Dominic KALCHER, Gökmen KARACADAL, Lisa Angela KAUFMANN, Metin KAYA, Kerem KAYALIOGLU, Yvonne KLOCKER, Vanessa MARINKOVIC, Veljko PETRUJKIC, Alexander Romeo RAK, Erijone SAHITAJ, Valentina STEPANOVIC, Michelle STOJKOVIC, Mehmet TEKIR, Lukas TUSCH, Mihajlo URUMOVIC, Mikail YILDIZ, Nur Seher YÜCEL

1ba KV: Susanne Neupert

1ba Philipp BALDAUF, Nico BÖCKLE, Celina EKREM, Celine ERATH, Aleyna Ertürk, Tamara FEURSTEIN, Nicolas FRITZ, Özge GEYIK, Laura JUKIC, Noah KAUFMANN, Noemi Emilia KOHLER, Leonie KRÄUTLER, Sara LAPADATOVIC, Tamara LJUBISAVLJEVIC, Lara SCHÜTZ, Niels KAISER, Minna LEIDINGER, Marvin MALLI, Elena MATHIS, Noa MATHIS, Nare Melkonyan, Lara NIKOLIC, Pius SCHWÄRZLER, Benjamin SEHOVIC, Dario STANOJEVIC, Michelle Strutz, Eda TURAN, Nasrudin USTARCHANOV, Simon WINKEL, Philipp Zopper

1bhwi KV: Yvonne Sieger

1bhwi Fabian ALLGäUER, Linus AMANN, Philipp ASCHENBRENNER, Raffaella Maria BAKAI, Lara BIERNOTH, Marcel Boss, Dominik Marcel FLEISCH, Justin FORSCHINGER, Marco HILLBRAND, Benjamin HODZIC, Luca KESSLER, Lisa KRIMBACHER, Enisa DUBA, Neal KRANK, André LICHTENEGGER, Fabian MATHIS, Lumbardh MURTEZI, Luca NICOLUSSI, Lisa REDLINGER, Lukas ROHRER, Philipp SCHEIDBACH, Matthias SCHÖCH, Darwin Schuster, Nico STEINER

1bl KV: Thomas Sperger

1bl Alihan Bal, Cecile Berchtel, Jessica Brenner, Jessica Burtscher, Mustafacan CELIK, Fabian Ellmauer, Cansu Güner, Sven Juen, Michael Maister, Alena Mete, Milos Mitrovic, Anna-Lena Moosbrugger, Ream Moubarak, Jennifer Ronacher, Michelle Chiara ROSSI, Selin Sen, Filip Skraba, Sanja Stanisic, Feyza Yücel, Isa Zorlu

1bs KV: Monika Jäger

1bs Feyza AK, Burak AYDIN, Selima BIBULATOVA, Ali Cheikh Salem, Sarah Di Stefano, Melanie Sophie DÖRLER, Yahya Fawzi, Tobias FETZ, Ahmet GENC, Latif GÖKSU, Semir GÜLTEKIN, Gabriel HAMMERER, Jennefer KARABASEVIC, Isabell Keckeis, Nico KöB, Vinka Kojic, Marcel KRNJIC, Jeremy LäSSER, Artur MIRZOJAN, Melissa MOSER, Milad NAYRES, Jovana PAVLOVIC, Charlotte Franziska PLONER, Dilara PORSUKLU, Hannah-Sophia RAUTER, Lorenz SHANI, Leonie Spiegel, Gamze TANRIVERDI, Tansila TSCHANIEWA, Ruben Vinca, Alexandar Vukojevic

1ca KV: Nikola Rüdisser

1ca Sarah ?AHMEDI, Kaan BEKAR, Antonio CAVIC, Nikolas DIWISCHEK, Laura Eberle, Martin ENGELHARDT, Hümeyra EREN, Lena FONTAIN, Anastasia Jovana KANJO, Irem KAYALIOGLU, Sevilay KESKIN, Rajana KHASTAEVA, Raimund Franciss LAMPERT, Luca MARINELLI, Nikolina MEDIC, Marin MILOSEVIC, Arda DEMIR, Nico DOBLER, Dragan NIKOLIC, Edin OMEROVIC, Andjelina SAVIC, Martin SOOS, Andreas STEMMER, Beser TEKKILIC, Tugce TOPRAK, Gloria TROTTER, Tamila TSCHANIEWA, Laura VIDAK, Vanessa VUCKOVIC, Noah WUTSCHKA, Irem YILMAZ

1da KV: Andrea Türtscher

1da Emre Akyürek, Eda ALTUNEL, Maximilian Deflorian, Alejandro DOMINGUEZ-MORA, Hilal Gündogdu, Lena HINTERHOLZER, Berkan Izgi, Emre KEFELI, Alexander Kinz, Matteo KOBRAS, Jasmina PERVIZ, Matteo PICCINNI, Hilal Polat, Luka Posavec, Yusuf SARIYILDIZ, Yasmin Shekh Rashid, Duygu TURAN, Sebastian Wagner

2aa KV: Jasmine Pfiffner

2aa Shannah BRANDL, Isabel Demir, Angelina EISBACHER, Maria GRABHERR, Anna-Maria HEEL, Laura Antonia KAINBACHER, Zaklina KLADAR, Enis KOC, Eliakim KAJANY, Leonie KOCH, Teresa KONZETT, Aleksej MARTINOVIC, Elena-Sophie MINNITI, Lilly NEYER, Sarah PINKITZ, Natasa RADOSAVLJEVIC, Sarah RINNER, Lena ROSINGER, Selina SCHMELZENBACH, Ria SCHNEIDER, Tijana STASIC, Milan VUCKOVIC

2ahwi KV: Emanuel Hagen

2ahwi Timo BADER, Moritz BICKEL, Annica BREGAR, Kadir CORBACI, Luca DALPRA, Simon Eß, Julia GSTÖHL, Paul HAGSPIEL, Julian HAMMER, Elena HAUG, Jonas HINRICHSEN, Julian KEMPTER, Laurin KNÜNZ, Arifcan BASAR, Fabian EBENHOCH, Johanna LUEGER, Hannes MAIER, Nikolas MATT, Valentin MÜLLER, Maja NIKOLIC, Lisa-Marie PAYR, Milena PETROVIC, Lukas RICHL, Ramona SCHEIER, Gabor Zoltán SZABO

2al KV: Michael Mader

2al Alp Arslan, Rufina BECK, Kada Begic, Hamza Can, Cigdem Cekic, Rafiye CINAR, Fabio Comper, Gamze Demir, Sirin Demirkiran, Scarlett Eßl, Nadine Fischer, Fabian Gosch, Nicole HAUMER, Ibrahim Herdem, Naomi HETZL, Kamila INARKAEVA, Tamara Klocker, Samantha Kuen, Noah Marinelli, Natasa Matanovic, Valentina Morik, Lisa-Maria Nagel, Samantha POLA, Arbnor Rexhaj, Ali Ünal, Andrijan Vidak, Pascal WAGNER, Cilem Yalcin, Sinem Yalcin

2as KV: Ingrid Boss

2as Elza ABDULKARIMOVA, Rojin Aktas, Arman ALIBEGOVIC, Sevilay Balli, Leonardo BERATI, Ceyda BUYAR, Emre Dogrusöz, Aysu DURSUN, Kerim Gürdap, Lea IVEKIC, Samuel Liam Klein, Martin KLOSS, Chiara-Maria Kokic, Emine KORKMAZ, Nicholas Mathis, Marco Niederl, Selina Michelle PETSCHULAT, Ajna Pipic, Maximilian RUESCH, Alexandra SCHLACHER, Madlen SCHNEIDER, Theresa SCHWEISSGUT, Pelin SIRIN, Irem TANRIVERDI, Sandra TOPIC, Pavle TROBONJACA, Simon TUSCH, Michelle WUCHER, Furkan Yildiz

2ba KV: Sabine Smodics

2ba Zeynep ALBAYRAK, Samet CAN, Katharina DANIEL, Laura DJURIC, Sevde Kevser Ermis, Michael FEURSTEIN, Carolin FINK, Fiona Maria GEISSLER, Tim HALBRAINER, Alina HUBER, Ksenija ILIC, Hakan KARADENIZ, Leonie Köb, Loida KOHLER, Suzan DUVAN, Manalin LY, Blago MARIC-PRANJIC, Magdalena MARKOVIC, Natalija MASNIKOSA, Ante MATIC, Eren MET, Lisa OBERHAUSER, Andrè SCHWENDINGER, Vanesa SIMIC, Dilara SIRIN, Dilara TOPAL, Laura TSCHANN

2bhwi KV: Magdalena Bantel

2bhwi Selin ALPER, Laurin DIEM, Lukas GISELBRECHT, Laurin HEILER, Maximilian HUSTER, Batuhan KOCABAS, Joel NUSSBAUMER, Darwin QIU, Stefan SCHWENDINGER, Chiara SODDU, Katharina BÜCHELE, Benjamin GÄCHTER, Fabian GRAZ, Julius MOOSMANN, Daniel ROMEN, Lukas ROMEN, Leonie SCHAHUD, Magnus TRENKER, Paul WALLNÖFER, Tabea WINTER, Alexander ZABRANSKY

2bl KV: Josef Eder

2bl Raffi AGHAJANYAN, Adam AMIROV, Burak BASARAN, Tatjana BJELOSEVIC, Maximilian BÖCKLE, Mario BOLOGNA, Karla Moritz BRUNOLD, Mert CETINKAYA, Anastasia DJORDJEVIC, Jasmin DÜRINGER, Michelle EBERLE, Kai FÄSSLER, Martin FINK, Sebastian FUCHS, Patrick GIESINGER, Maria Milena GIRARDI, Darijo GRUJCIC, Michaela KESSLER, Marco Kokic, Lucas MÜLLER, Niklas NACHBAUR, Dajana RACIC, Carmen SIMMA, Vinzenz SPIEGEL, Angela STANKOVIC, Daniela STANKOVIC, Desiree TODOROVIC, Ksenia TOPIC, Burak ÜNLÜ, Nicole VÖGEL, Laura WOINESICH

2bs KV: Anita Höfle

2bs Turpal ACHMAEV, Berivan ATES, Derya AYAZ, Noah BACHMANN, Lukas Bologna, Monika BRAHIMI, Dominik Daniel, Vildana DEDIC, Melis ERGIN, Gonca Gül ISILDAK, Seda KAYA, Sevda KAYA, Metehan Kocabay, Betül KOCABAY, Patrik KOZUL, Ariane Mostögl, Rene NESENSOHN, Maximilian ÖLZ, Edisa PANDZIC, Sabrina PIERRE, Simon PINKELNIG, Durdane POLAT, Pascal PRUGGER, Rinor Sahitaj, Doga Sevim, Hatice Sönmez, Mikail TORAMAN, Marina Tschanun

2ca KV: Lisa Mayrhofer

2ca Maximilian ERATH, Luca GRUBELNIG, Lisa HÄMMERLE, Halit KABASHI, Emilia KENNERKNECHT, Julija LESIC, Kirian PICHLER, Marina PLESA, Carolina REUTIN, Elias ROHNER, Michaela TEJIC, Elijah THURNHER, Anna Sophia TRIBUS, Isabella TRIBUS, Felix BECK, Lara BREGENZER, Anna DIEM, Isabel FINK, Charlene GANGL, Sanja Gerner, Maximilian HÄMMERLE, Matea MARTIC, Melissa - Zübeyde MISIR, Alicia ÖZTÜRK, Armin RAKOVIC, Batuhan Toplu, Selin TURAP

2da KV: Erika Kanamüller

2da Sophia DIONELA, Dominik EGGER, Hanna FEUERSTEIN, Alina GMEINER, Mert IZGI, Amina KHASUYEVA, Christina OBERHOFER, Niklas OMANN, Yagmur PEKEN, Julie PRAEG, Andre WIEDL, Sarah ALIBEGOVIC, Aleyna GÖRÜM, Dilara GÜNDOGDU, Vanessa HÜTTER, Emilio IVEKIC, Manuel OBERLUGGAUER, Zeynep ÖZTÜRK, Kimberley RAFFEINER, Merve SARIER, Irem TAMER, Boban TRAILOVIC, Kristina TRIFUNOVIC, Kader ÜNSAL, Anna-Lena WOHLGENANNT, Melda YAVUZ

3aa KV: Burghard Zlimnig

3aa Emma Sophie Abbrederis, Eugenio Di Stefano, Alicia Felder, Florian Fringer, Aylin Gecici, Lena Grabher, Laura Gschossmann, Robin Hager, Jakob Horner, Samuel Sebastian Jovicic, Laura Kettner, Elif Kocabay, Maja Krajacic, Suzanne Maksimovic, Cristina Sofie Markota, Andjela Miletic, Laurenz Müller, Selin Örün, Isabel Rauscher, Delia Ronchese, Yannic Sackl, Patricia Magdalena Schrottner, Viktoriia Simakova, Alperhan Ünal

3ahwi KV: Verena Fastenbauer

3ahwi Simon Lukas Aichhorn, Linus Bohle, Benjamin Braun, Ronja Fausek, Maximilian Fetz, Niklas Feurstein, Lena Hammerer, Julian Heinzle, Michele Holzschuster, Jonas Keßler, Nico Knünz, Niko Köhlmeier, Vivienne Kolm, Johannes Larsen, Jakob Linder, Anna-Maria Meyer, Timo Oprießnig, Lucca Peer, Christoph Perc, Leonie Ronacher, Isabel Schelling, Vinzent Schmid, Anna Schmidle, Lea Schneider, Felix Schönherr, Samuel Thaler, Lorenz Wallnöfer, Jessica Wieser, Moritz Zimmermann

3al KV: Elisabeth Frei

3al Enes Askar, Fiona Bachmann, Melihberk Durgun, Mübin Düzgün, Dominic Gassner, Kübra Kasikoglu, Larissa Längle, Jessica Marent, Chiara Mock, Joel Paszek, Antonia Preuß, Pia Rhomberg, Azra Rizvic, Johanna Roth, Esra Ünlü, Mathias Wilhelm

3as KV: Brigitte Jäger

3as Katarina Adamovic, Tugce Alkin, Sümeyra Basar, Aleksa Brankovic, Melis Erdogan, Linda Gächter, David Karabasevic, Sarah Kühlechner, Tobias Linder, Kim Müller, Fabian Österle, Merve Öztemiz, Tijana Pralic, David Radosavljevic, Esra Sadi, Nurseli Sahin, Nicolas Schütz, Pascal Tapfer, Betül Topduman, Ipek Yildirim, Berk Yilmaz, Müberra Yilmaz

3ba KV: Elena Esteller Ibanez

3ba Niklas Böhler, Ahmet Ekren, Marisa Johanna Fischnaller, Sidney Haller, Lara Hefel, Ali - Faik Karatepe, Dorothea Kozina, Jakob Leite, Christoph Malin, Aleksandar Miletic, Chantal Moosmann, Rebecca Moosmann, Samra Mrsic, Thomas Nägele, Fardin Nayres, Emanuel Österle, Luca Marco Peschl, Talhacan Rützler, Madeleine Schuster, Michelle Schuster, Angelina Stankovic, Josef Stuckenberg, Elma Toromanovic, Jonas Tratter, Alina Visintainer, Laura Wehinger, Jessica Zhao

3bl KV: Martina Reutin

3bl Laura Albrecht, Martina Andrijevic, Alpaslan Bozkurt, Aslihan Bozkurt, Qiujian Chen, Reyhan Demiral, Bianca Egender, Stefanie Gisinger, Victoria Hofinger, Lea Hopfer, Elise Klammsteiner, Canser Kücüktepe, Maximilian Meusburger, Esma Özkan, Jessica Ulmer, Johanna Zangerl

3bs KV: Martina Hammerle-Pfurtscheller

3bs Lara Ates, Aylin Bayram, Ayleen Braun, Angel Venus Canilang, Asena Demirbilek, Daniel Ekezie, Katarina Gladovic, Carmen Hofmann, Mario Hölzl, Alina Kalosevac, Özge Kilic, Ümmügülsüm Kocabay, Ioanna Koukla, Laura Lang, Luca Mäser, Armin Mustedanagic, Andas Özer, Filip Spasenovski, Alina Spiegel, Samira Stross, Surjana Tagajewa, Lion Wieland

3ca KV: Jeanette Betsch

3ca Irem Aksu, Tobias Bereuter, Marvin Bischoff, Josip Bokanovic, Bastian Bösch, Melek Cimen, Berkay Dede, Deniz Dogan, Sarah Hassler, Kübra Kaba, Okan Kara, Tobias Langer, Kilian Madlener, Kilian Marte, Cassian Minikus, Felix Moosmann, Magdalena Nöckl, Angelina Planas, Paul Rhomberg, Alexander Sandbichler, Lisa Schneider, David Steinberger, Jennifer Stojanovic, Michelle Vuissa, Muhammet Yasin Yarangünü, Oguzhan Yildiz

3da KV: Elisabeth Ölz

3da Lara Albrecht, Ewelina Baldauf, Lara Bechter, Gloria Both, Marcha Dikaeva, Vanessa Osayi Edionwe, Elena Erath, Seher Eren, Samuel Geisler, Paul Gorbach, Joelle Huber, Elena Immler, Elias Mais, Julien Melzer, Anna Müller, Vanessa Müller, Nikolina Nikolic, Sinem Öztürk, Ida Pedersen, Berfin Polat, Secil Sali, Tamara Schneider, Nina Schwarzhans, Elias Nikolai Spiegel, Laura Struber, Alexander Tribus, Theo Winder, Zilan Yilmaz

4aa KV: Bernd Längle

4aa Noel Baldauf, Selina Berger, Florian Burgstaller, Yasemin Demirel, Sule Deniz, Florian Fort, Felix Frankenhauser, Natalie Galli, Emilia Gisinger, Daria Gmeiner, Emanuel Hafner, Hatice Kocaman, Nadine Maier, Sandro Mangold, Lino Michelitsch, Philipp Nägele, Dilara Okurlu, Sandra Olar, Aleyna Öztürk, Selin Sahin, Jana-Maria Steurer, Adrian Ströhle, Sarah Turner, Dragan Vuckovic

4ahwi KV: Bernhard Grabherr

4ahwi Nikolai Asche, Jonas Bachmann, Siviard Breuß, Sarah Egle, Johannes Erath, Maximilian Feurstein, Philipp Gangl, Andreas Ghesla, Theo Girardi, Luca Hofer, Sevde Nur Kesici, Julia Moosbrugger, Christopher Nagel, Lorenz Pschenitschnigg, Florian Schinagl, Jakob Sturm, Lorena Vogel, Simon Weiß

4ba KV: Barbara Sonner

4ba Matej Draguljic, Simon Fetz, Fabienne Gmeiner, Robin Hagspiel, Dominic Hoferer, Kai Humpeler, Leonie Kapp, Analena Julia Keidel, Mark König, Eve Köpfle, Laurin Kreil, Daniel Krstic, Manuel Loß, Lee-Ann Tabatha Mais, Elena Neubacher, Anastasia Nikolic, Dario Nikolic, Marco Oberhofer, Cagla ÖZCAN, Aileen Petschulat, Pia-Maria Rädler, Martin Roth, Isabel Salcher, Elias Schneider, Ertugrul Uysal, Laura Walser, Michelle Zenz

4ca KV: Michael Vögel

4ca Aziz Agva, Jonas Baldauf, Tobias Battisti, Irma Cavkic, Hannah Egger, Sare Erbek, Ramona Feurle, Wyonna Gabriel, Nora-Elen Giesinger, Thomas Hämmerle, Iman Islamchanowa, Antonela Ivic, Filip Jovanovic, Adam Kauraew, Elias Keskin, Laura Lindorfer, Anastasios Maximos, Linus Rohner, Simge Saskin, Denise Schertler, Luca Sigl, Sumita Singh, Angelika TOMIC, Katharina Wolf, Betül Yildiz

4da KV: Friederike Smolnik

4da Karim Al-Dubai, Zöhre Ansal, Hülya Ardic, Ismet Ates, Sinem Barbaros, Tamir Batnasan, Luca Bentele, Amy Dür, Hatice Ertürk, Andreas Geisseler, Jana Graßl, David Helbock, Sarah Helbock, Julian Jäckel, Patricia Kessler, Lena Marent, Mario Mittringer, Aleyna Özkan, Mine Öztürk, Said-Magomed Salichov, David Leander Schönbeck, Luca Schuler, Chiara Schwerzler, Dzhayna Selkhadzhieva, Yagmur Sevim, Petra Trifunovic, Nilay Turan, Lea Waldhart

5aa KV: Melanie Zünd

5aa Ivan Bokanovic, Ramona Ceritsch, Katharina Gemein, Türkan Güler, Felix Hefel, Fabio Kraft, Angelika Lanker, Theresa Le Duigou, Marco Moosmann, Daniel Nachbaur, Lukas Nussbichler, Melanie Pinkitz, Sebastian Pleij, Lisa-Sophia Ratt, Fabian Rojc, Sarah Schaderhäubl, Nadine Spanring, Paul Stadler, Manuel Troy

5ahwi KV: Dietmar Rupp

5ahwi Justin Baumann, Nikola Dotlic, Kristian Dubek, Adrian Erhart, Timo Gächter, Dominic Giesinger, Linus Gmeiner, Elena Groß, Tanja Halbritter, Sarina Hotz, Amil Karner, Fabian Kirchmair, Manuel Koch, Bernhard Kuster, Fabian Luder, David Neuner, Robert Österle, Aleksandar Ostojic, Simon Partel, Dogan Peken, Clemens Reutin, Linus Salzmann, Yannick Schedler, Johannes Schmid, Victoria Schneider, Jakob Spiegel, Keerian Toth, Sarah Wendel, Tobias Willam

5ba KV: Susanne Pichler-Mayrzedt

5ba Valentin Ascherl, Adriana Bolter, Larissa Forster, Adrian Glaessgen, Verena Jutz, Stefan Katic, Melina Kirschner, Nikolai Kulterer, Manuel Nägele, Isabella Nikolic, Jülide Oguzhan, Julia Raid, Lisa Santin, Tugce Sirin, Linda Teichtmeister, Kathleen Winter, Denise Wohlgenannt, Marina Zhao

5ca KV: Silvia Gratzer

5ca Viktoria Amann, Laura Beer, Christian Bonev, David Enzenhofer, Felix Enzenhofer, Leonie Erne, Anna Fend, Sabine Ferner, Lisa Fischer, Sebastian Fritsche, Tobias Gorbach, Justin-Jeremias Kirchmann, Kevin Köstl, Selina Mangold, Zorana Markovic, Jessica Matt, Max Natter, Lisa Schlachter, Chiara-Maria Schwaiger, Angelina Smolnik, Stefan Stijepovic, Jana Weber, Carina Wilhelmstätter, Pia Winder, Arife Yilmaz

5da KV: Günter Berger

5da Anna-Lena Achberger, Katharina Amborn, Alexandra Blum, Zilan Cankaya, Dilan Cengiz, Nicola Dengg, Ajka Draganovic, Victoria Fink, Hilal Göksu, Mathias Gunz, Lisa Helbok, Lisa Hiebeler, Lisa Hofer, Oleksandra Kuznets, Sabrina Lamprecht, Natasa Macanovic, Sabrina Metnitzer, Dilara Öztemiz, Samuel Salzmann, Marina Spitaler, Kenny Tran, Selina Yildiz, Angelina Zech