Schuljahr 2016/17

1aa KV: Jasmine Pfiffner

1aa Ilyas AGAMURZAEV, Arman ALIBEGOVIC, Eda ALTUNEL, Shannah BRANDL, Angelina EISBACHER, Melis ERGIN, Özge GECICI, Maria GRABHERR, Hilal Gündogdu, Anna-Maria HEEL, Laura Antonia KAINBACHER, Zaklina KLADAR, Enis KOC, Jasmina PERVIZ, Duygu TURAN, Caroline FRANZ, Eliakim KAJANY, Leonie KOCH, Teresa KONZETT, Aleksej MARTINOVIC, Elena-Sophie MINNITI, Lilly NEYER, Tatjana Pajovic, Sarah PINKITZ, Natasa RADOSAVLJEVIC, Sarah RINNER, Lena ROSINGER, Selina SCHMELZENBACH, Ria SCHNEIDER, Tijana STASIC, Milan VUCKOVIC, Ilyas AGAMURZAEV, Arman ALIBEGOVIC, Eda ALTUNEL, Shannah BRANDL, Angelina EISBACHER, Melis ERGIN, Özge GECICI, Maria GRABHERR, Hilal Gündogdu, Anna-Maria HEEL, Laura Antonia KAINBACHER, Zaklina KLADAR, Enis KOC, Jasmina PERVIZ, Duygu TURAN, Caroline FRANZ, Eliakim KAJANY, Leonie KOCH, Teresa KONZETT, Aleksej MARTINOVIC, Elena-Sophie MINNITI, Lilly NEYER, Tatjana Pajovic, Sarah PINKITZ, Natasa RADOSAVLJEVIC, Sarah RINNER, Lena ROSINGER, Selina SCHMELZENBACH, Ria SCHNEIDER, Tijana STASIC, Milan VUCKOVIC

1ahwi KV: Emanuel Hagen

1ahwi Timo BADER, Moritz BICKEL, Lara BIERNOTH, Annica BREGAR, Kadir CORBACI, Luca DALPRA, Simon Eß, Julia GSTÖHL, Paul HAGSPIEL, Julian HAMMER, Elena HAUG, Jonas HINRICHSEN, Laurin KNÜNZ, Nicolas WAGNER, Arifcan BASAR, Fabian EBENHOCH, Julian KEMPTER, Laura LÖWENSTROM, Johanna LUEGER, Hannes MAIER, Nikolas MATT, Valentin MÜLLER, Maja NIKOLIC, Lisa-Marie PAYR, Milena PETROVIC, Lukas RICHL, Ramona SCHEIER, Gabor Zoltán SZABO, Timo BADER, Moritz BICKEL, Lara BIERNOTH, Annica BREGAR, Kadir CORBACI, Luca DALPRA, Simon Eß, Julia GSTÖHL, Paul HAGSPIEL, Julian HAMMER, Elena HAUG, Jonas HINRICHSEN, Laurin KNÜNZ, Nicolas WAGNER, Arifcan BASAR, Fabian EBENHOCH, Julian KEMPTER, Laura LÖWENSTROM, Johanna LUEGER, Hannes MAIER, Nikolas MATT, Valentin MÜLLER, Maja NIKOLIC, Lisa-Marie PAYR, Milena PETROVIC, Lukas RICHL, Ramona SCHEIER, Gabor Zoltán SZABO

1bhwi KV: Magdalena Bantel

1bhwi Adrijan ALAVANJA, Selin ALPER, Tobias Armellini, Katharina BÜCHELE, Arda DEMIR, Laurin DIEM, Lukas GISELBRECHT, Fabian GRAZ, Laurin HEILER, Maximilian HUSTER, Batuhan KOCABAS, Raphael Losó, Joel NUSSBAUMER, Stefan SCHWENDINGER, Benjamin GÄCHTER, Julius MOOSMANN, Darwin QIU, Daniel ROMEN, Lukas ROMEN, Yusuf SARIYILDIZ, Leonie SCHAHUD, Chiara SODDU, Magnus TRENKER, Matthias VÖGEL, Paul WALLNÖFER, Tabea WINTER, Melda YAVUZ, Alexander ZABRANSKY

1al KV: Michael Mader

1al Rufina BECK, Kada Begic, Emilia Brucker, Hamza Can, Cigdem Cekic, Rafiye CINAR, Fabio Comper, Gamze Demir, Batuhan Dogan, Kastriot Elshani, Scarlett Eßl, Nadine Fischer, Fabian Gosch, Nicole HAUMER, Naomi HETZL, Jacqueline HOHENEGG, Kamila INARKAEVA, Samantha Kuen, Noah Marinelli, Natasa Matanovic, Valentina Morik, Katharina MOSCHEN, Samantha POLA, Arbnor Rexhaj, Leonie SINNSTEIN, Ali Ünal, Andrijan Vidak, Pascal WAGNER, David WETZINGER, Cilem Yalcin, Sinem Yalcin, Rufina BECK, Kada Begic, Emilia Brucker, Hamza Can, Cigdem Cekic, Rafiye CINAR, Fabio Comper, Gamze Demir, Batuhan Dogan, Kastriot Elshani, Scarlett Eßl, Nadine Fischer, Fabian Gosch, Nicole HAUMER, Naomi HETZL, Jacqueline HOHENEGG, Kamila INARKAEVA, Samantha Kuen, Noah Marinelli, Natasa Matanovic, Valentina Morik, Katharina MOSCHEN, Samantha POLA, Arbnor Rexhaj, Leonie SINNSTEIN, Ali Ünal, Andrijan Vidak, Pascal WAGNER, David WETZINGER, Cilem Yalcin, Sinem Yalcin

1as KV: Ingrid Boss

1as Elza ABDULKARIMOVA, Rojin Aktas, Rümeysa Altmisdört, Mikail Ates, Valentino BARNJAK, Leonardo BERATI, Ceyda BUYAR, Aysu DURSUN, Lea IVEKIC, Samuel Liam Klein, Martin KLOSS, Emine KORKMAZ, Arman MARUFKHEL, Nicholas Mathis, Selina Michelle PETSCHULAT, Maximilian RUESCH, Alexandra SCHLACHER, Madlen SCHNEIDER, Theresa SCHWEISSGUT, Irem TANRIVERDI, Sandra TOPIC, Pavle TROBONJACA, Simon TUSCH, Michelle WUCHER, Mahdi ZAKERI, Elza ABDULKARIMOVA, Rojin Aktas, Rümeysa Altmisdört, Mikail Ates, Valentino BARNJAK, Leonardo BERATI, Ceyda BUYAR, Aysu DURSUN, Lea IVEKIC, Samuel Liam Klein, Martin KLOSS, Emine KORKMAZ, Arman MARUFKHEL, Nicholas Mathis, Selina Michelle PETSCHULAT, Maximilian RUESCH, Alexandra SCHLACHER, Madlen SCHNEIDER, Theresa SCHWEISSGUT, Irem TANRIVERDI, Sandra TOPIC, Pavle TROBONJACA, Simon TUSCH, Michelle WUCHER, Mahdi ZAKERI

1ba KV: Nina Scholmann

1ba Zeynep ALBAYRAK, Samet CAN, Katharina DANIEL, Laura DJURIC, Alejandro DOMINGUEZ-MORA, Sevde Kevser Ermis, Michael FEURSTEIN, Carolin FINK, Fiona Maria GEISSLER, Tim HALBRAINER, Alina HUBER, Ksenija ILIC, Mikail Iljasov, Hakan KARADENIZ, Loida KOHLER, Suzan DUVAN, Laurin KATNIK, Manalin LY, Blago MARÌC-PRANJIC, Magdalena MARKOVIC, Natalija MASNIKOSA, Ante MATIC, Eren MET, Lisa OBERHAUSER, Matteo PICCINNI, Andrè SCHWENDINGER, Vanesa SIMIC, Dilara SIRIN, Dilara TOPAL, Laura TSCHANN, Zeynep ALBAYRAK, Samet CAN, Katharina DANIEL, Laura DJURIC, Alejandro DOMINGUEZ-MORA, Sevde Kevser Ermis, Michael FEURSTEIN, Carolin FINK, Fiona Maria GEISSLER, Tim HALBRAINER, Alina HUBER, Ksenija ILIC, Mikail Iljasov, Hakan KARADENIZ, Loida KOHLER, Suzan DUVAN, Laurin KATNIK, Manalin LY, Blago MARÌC-PRANJIC, Magdalena MARKOVIC, Natalija MASNIKOSA, Ante MATIC, Eren MET, Lisa OBERHAUSER, Matteo PICCINNI, Andrè SCHWENDINGER, Vanesa SIMIC, Dilara SIRIN, Dilara TOPAL, Laura TSCHANN

1bl KV: Josef Eder

1bl Raffi AGHAJANYAN, Burak BASARAN, Mario BOLOGNA, Karla Moritz BRUNOLD, Damian CAKARIC, Mustafacan CELIK, Anastasia DJORDJEVIC, Jasmin DÜRINGER, Michelle EBERLE, Kai FÄSSLER, Martin FINK, Maria Milena GIRARDI, Darijo GRUJCIC, Simon Christian HARTMANN, Michaela KESSLER, Felix KLÖTZEL, Jessica KOBLER, Marco KOKIC, Nico MATHIS, Lucas MÜLLER, Niklas NACHBAUR, Dajana RACIC, Michelle ROSSI, Carmen SIMMA, Vinzenz SPIEGEL, Angela STANKOVIC, Daniela STANKOVIC, Ksenia TOPIC, Niklas VOGEL, Nicole VÖGEL, Laura WOINESICH, Raffi AGHAJANYAN, Burak BASARAN, Mario BOLOGNA, Karla Moritz BRUNOLD, Damian CAKARIC, Mustafacan CELIK, Anastasia DJORDJEVIC, Jasmin DÜRINGER, Michelle EBERLE, Kai FÄSSLER, Martin FINK, Maria Milena GIRARDI, Darijo GRUJCIC, Simon Christian HARTMANN, Michaela KESSLER, Felix KLÖTZEL, Jessica KOBLER, Marco KOKIC, Nico MATHIS, Lucas MÜLLER, Niklas NACHBAUR, Dajana RACIC, Michelle ROSSI, Carmen SIMMA, Vinzenz SPIEGEL, Angela STANKOVIC, Daniela STANKOVIC, Ksenia TOPIC, Niklas VOGEL, Nicole VÖGEL, Laura WOINESICH

1bs KV: Schelling Thomas

1bs Turpal ACHMAEV, Berivan ATES, Noah BACHMANN, Monika BRAHIMI, Emre Dogrusöz, Alyssa Greif, Gonca Gül ISILDAK, Seda KAYA, Sevda KAYA, Fadime Kocabay, Betül KOCABAY, Patrik KOZUL, René NESENSOHN, Maximilian ÖLZ, Edisa PANDZIC, Sabrina PIERRE, Simon PINKELNIG, Durdane POLAT, Pascal PRUGGER, Hayatullah QAMBARI, Cansu SAHIN, Doga Sevim, Hatice Sönmez, Marcel STEINER, Mikail TORAMAN, Mohammad ULFAT, Turpal ACHMAEV, Berivan ATES, Noah BACHMANN, Monika BRAHIMI, Emre Dogrusöz, Alyssa Greif, Gonca Gül ISILDAK, Seda KAYA, Sevda KAYA, Fadime Kocabay, Betül KOCABAY, Patrik KOZUL, René NESENSOHN, Maximilian ÖLZ, Edisa PANDZIC, Sabrina PIERRE, Simon PINKELNIG, Durdane POLAT, Pascal PRUGGER, Hayatullah QAMBARI, Cansu SAHIN, Doga Sevim, Hatice Sönmez, Marcel STEINER, Mikail TORAMAN, Mohammad ULFAT

1ca KV: Lisa Mayrhofer

1ca Felix BECK, Maximilian ERATH, Luca GRUBELNIG, Lisa HÄMMERLE, Halit KABASHI, Emilia KENNERKNECHT, Matteo KOBRAS, Julija LESIC, Kirian PICHLER, Marina PLESA, Carolina REUTIN, Elias ROHNER, Michaela TEJIC, Elijah THURNHER, Anna Sophia TRIBUS, Isabella TRIBUS, Lara BREGENZER, Anna DIEM, Isabel FINK, Charlene GANGL, Eray Güngörmez, Maximilian HÄMMERLE, Aleksandar JOVIC, Mate MARTIC, Melissa - Zübeyde MISIR, Alicia ÖZTÜRK, Daniel PETER, Armin RAKOVIC, Kai Aron SAGMEISTER, Batuhan Toplu, Selin TURAP, Sevval ÜNAL, Felix BECK, Maximilian ERATH, Luca GRUBELNIG, Lisa HÄMMERLE, Halit KABASHI, Emilia KENNERKNECHT, Matteo KOBRAS, Julija LESIC, Kirian PICHLER, Marina PLESA, Carolina REUTIN, Elias ROHNER, Michaela TEJIC, Elijah THURNHER, Anna Sophia TRIBUS, Isabella TRIBUS, Lara BREGENZER, Anna DIEM, Isabel FINK, Charlene GANGL, Eray Güngörmez, Maximilian HÄMMERLE, Aleksandar JOVIC, Mate MARTIC, Melissa - Zübeyde MISIR, Alicia ÖZTÜRK, Daniel PETER, Armin RAKOVIC, Kai Aron SAGMEISTER, Batuhan Toplu, Selin TURAP, Sevval ÜNAL

1da KV: Erika Kanamüller

1da Derya AYAZ, Lukas Bologna, Vildana DEDIC, Sophia DIONELA, Dominik EGGER, Hanna FEUERSTEIN, Alina GMEINER, Mert IZGI, Emre KEFELI, Amina KHASUYEVA, Elena KLAUS, Christina OBERHOFER, Niklas OMANN, Yagmur PEKEN, Julie PRAEG, Andre WIEDL, Sarah ALIBEGOVIC, Maximilian Deflorian, Aleyna GÖRÜM, Dilara GÜNDOGDU, Vanessa HÜTTER, Emilio IVEKIC, Manuel OBERLUGGAUER, Zeynep ÖZTÜRK, Kimberley RAFFEINER, Merve SARIER, Andjelina SAVIC, Irem TAMER, Boban TRAILOVIC, Kristina TRIFUNOVIC, Kader ÜNSAL, Anna-Lena WOHLGENANNT, Derya AYAZ, Lukas Bologna, Vildana DEDIC, Sophia DIONELA, Dominik EGGER, Hanna FEUERSTEIN, Alina GMEINER, Mert IZGI, Emre KEFELI, Amina KHASUYEVA, Elena KLAUS, Christina OBERHOFER, Niklas OMANN, Yagmur PEKEN, Julie PRAEG, Andre WIEDL, Sarah ALIBEGOVIC, Maximilian Deflorian, Aleyna GÖRÜM, Dilara GÜNDOGDU, Vanessa HÜTTER, Emilio IVEKIC, Manuel OBERLUGGAUER, Zeynep ÖZTÜRK, Kimberley RAFFEINER, Merve SARIER, Andjelina SAVIC, Irem TAMER, Boban TRAILOVIC, Kristina TRIFUNOVIC, Kader ÜNSAL, Anna-Lena WOHLGENANNT

2aa KV: Burghard Zlimnig

2aa Emma Sophie Abbrederis, Eugenio Di Stefano, Alicia Felder, Florian Fringer, Aylin Gecici, Lena Grabher, Robin Hager, Samuel Sebastian Jovicic, Selin Örün, David Radosavljevic, Isabel Rauscher, Janina Waldinger, Laura Kettner, Elif Kocabay, Maja Krajacic, Suzanne Maksimovic, Cristina Sofie Markota, Andjela Miletic, Laurenz Müller, Emma Niederländer, Delia Ronchese, Yannic Sackl, Patricia Magdalena Schrottner, Marie Sottopietra, Alperhan Ünal, Ayse Zencirci, Emma Sophie Abbrederis, Eugenio Di Stefano, Alicia Felder, Florian Fringer, Aylin Gecici, Lena Grabher, Robin Hager, Samuel Sebastian Jovicic, Selin Örün, David Radosavljevic, Isabel Rauscher, Janina Waldinger, Laura Kettner, Elif Kocabay, Maja Krajacic, Suzanne Maksimovic, Cristina Sofie Markota, Andjela Miletic, Laurenz Müller, Emma Niederländer, Delia Ronchese, Yannic Sackl, Patricia Magdalena Schrottner, Marie Sottopietra, Alperhan Ünal, Ayse Zencirci

2ahwi KV: Verena Fastenbauer

2ahwi Simon Lukas Aichhorn, Linus Bohle, Benjamin Braun, Niklas Feurstein, Julian Heinzle, Jonas Keßler, Anna-Maria Meyer, Leonie Ronacher, Isabel Schelling, Vinzent Schmid, Felix Schönherr, Samuel Thaler, Lorenz Wallnöfer, Jessica Wieser, Ronja Fausek, Maximilian Fetz, Lena Hammerer, Nico Knünz, Niko Köhlmeier, Vivienne Kolm, Johannes Larsen, Jakob Linder, Timo Oprießnig, Lucca Peer, Christoph Perc, Anna Schmidle, Lea Schneider, Moritz Zimmermann, Simon Lukas Aichhorn, Linus Bohle, Benjamin Braun, Niklas Feurstein, Julian Heinzle, Jonas Keßler, Anna-Maria Meyer, Leonie Ronacher, Isabel Schelling, Vinzent Schmid, Felix Schönherr, Samuel Thaler, Lorenz Wallnöfer, Jessica Wieser, Ronja Fausek, Maximilian Fetz, Lena Hammerer, Nico Knünz, Niko Köhlmeier, Vivienne Kolm, Johannes Larsen, Jakob Linder, Timo Oprießnig, Lucca Peer, Christoph Perc, Anna Schmidle, Lea Schneider, Moritz Zimmermann

2al KV: Elisabeth Frei

2al Adam Amirov, Enes Askar, Fiona Bachmann, Tatjana Bjelosevic, Maximilian Böckle, Sümeyye Dilalan, Melihberk Durgun, Mübin Düzgün, Sebastian Fuchs, Dominic Gassner, Patrick Giesinger, Dilan Isin, Celine Kennerknecht, Larissa Längle, Jessica Marent, Chiara Mock, Joel Paszek, Antonia Preuß, Pia Rhomberg, Azra Rizvic, Johanna Roth, Burak Ünlü, Esra Ünlü, Mathias Wilhelm, Adam Amirov, Enes Askar, Fiona Bachmann, Tatjana Bjelosevic, Maximilian Böckle, Sümeyye Dilalan, Melihberk Durgun, Mübin Düzgün, Sebastian Fuchs, Dominic Gassner, Patrick Giesinger, Dilan Isin, Celine Kennerknecht, Larissa Längle, Jessica Marent, Chiara Mock, Joel Paszek, Antonia Preuß, Pia Rhomberg, Azra Rizvic, Johanna Roth, Burak Ünlü, Esra Ünlü, Mathias Wilhelm

2as KV: Brigitte Jäger

2as Katarina Adamovic, Ahmet Furkan Ak, Tugce Alkin, Aleksa Brankovic, Ivanna De Lemos Lima, Linda Gächter, Ayfer Göksen, Kerim Gürdap, David Karabasevic, Sarah Kühlechner, Tobias Linder, Kim Müller, Fabian Österle, Merve Öztemiz, Julia Johanna Pointner, Hatice Polat, Esra Sadi, Nurseli Sahin, Nicolas Schütz, Pelin SIRIN, Pascal Tapfer, Betül Topduman, Aline Wild, Berk Yilmaz, Katarina Adamovic, Ahmet Furkan Ak, Tugce Alkin, Aleksa Brankovic, Ivanna De Lemos Lima, Linda Gächter, Ayfer Göksen, Kerim Gürdap, David Karabasevic, Sarah Kühlechner, Tobias Linder, Kim Müller, Fabian Österle, Merve Öztemiz, Julia Johanna Pointner, Hatice Polat, Esra Sadi, Nurseli Sahin, Nicolas Schütz, Pelin SIRIN, Pascal Tapfer, Betül Topduman, Aline Wild, Berk Yilmaz

2ba KV: Elena Esteller Ibanez

2ba Niklas Böhler, Ahmet Ekren, Ali - Faik Karatepe, Leonie Köb, Dorothea Kozina, Christoph Malin, Aleksandar Miletic, Chantal Moosmann, Rebecca Moosmann, Samra Mrsic, Fardin Nayres, Luca Marco Peschl, Angelina Stankovic, Elma Toromanovic, Anna-Lena Ferrari, Marisa Johanna Fischnaller, Sidney Haller, Lara Hefel, Jakob Leite, Thomas Nägele, Emanuel Österle, Madeleine Schuster, Michelle Schuster, Josef Stuckenberg, Jonas Tratter, Alina Visintainer, Laura Wehinger, Jessica Zhao, Niklas Böhler, Ahmet Ekren, Ali - Faik Karatepe, Leonie Köb, Dorothea Kozina, Christoph Malin, Aleksandar Miletic, Chantal Moosmann, Rebecca Moosmann, Samra Mrsic, Fardin Nayres, Luca Marco Peschl, Angelina Stankovic, Elma Toromanovic, Anna-Lena Ferrari, Marisa Johanna Fischnaller, Sidney Haller, Lara Hefel, Jakob Leite, Thomas Nägele, Emanuel Österle, Madeleine Schuster, Michelle Schuster, Josef Stuckenberg, Jonas Tratter, Alina Visintainer, Laura Wehinger, Jessica Zhao

2bl KV: Martina Reutin

2bl Laura Albrecht, Alp Arslan, Alpaslan Bozkurt, Aslihan Bozkurt, Mert Cetinkaya, Qiujian Chen, Reyhan Demiral, Sirin Demirkiran, Bianca Egender, Stefanie Gisinger, Marc Gollner, Ibrahim Herdem, Victoria Hofinger, Lea Hopfer, Elise Klammsteiner, Tamara Klocker, Canser Kücüktepe, Maximilian Meusburger, Lisa-Maria Nagel, Esma Özkan, Desiree Todorovic, Jessica Ulmer, Laura Albrecht, Alp Arslan, Alpaslan Bozkurt, Aslihan Bozkurt, Mert Cetinkaya, Qiujian Chen, Reyhan Demiral, Sirin Demirkiran, Bianca Egender, Stefanie Gisinger, Marc Gollner, Ibrahim Herdem, Victoria Hofinger, Lea Hopfer, Elise Klammsteiner, Tamara Klocker, Canser Kücüktepe, Maximilian Meusburger, Lisa-Maria Nagel, Esma Özkan, Desiree Todorovic, Jessica Ulmer

2bs KV: Martina Hammerle Pfurtscheller

2bs Lara Ates, Sevilay Balli, Aylin Bayram, Ayleen Braun, Angel Venus Canilang, Dominik Daniel, Asena Demirbilek, Daniel Ekezie, Carmen Hofmann, Mario Hölzl, Alina Kalosevac, Özge Kilic, Metehan Kocabay, Ümmügülsüm Kocabay, Ioanna Koukla, Luca Mäser, Ariane Mostögl, Armin Mustedanagic, Ajna Pipic, Rinor Sahitaj, Filip Spasenovski, Alina Spiegel, Surjana Tagajewa, Marina Tschanun, Lion Wieland, Furkan Yildiz, Lara Ates, Sevilay Balli, Aylin Bayram, Ayleen Braun, Angel Venus Canilang, Dominik Daniel, Asena Demirbilek, Daniel Ekezie, Carmen Hofmann, Mario Hölzl, Alina Kalosevac, Özge Kilic, Metehan Kocabay, Ümmügülsüm Kocabay, Ioanna Koukla, Luca Mäser, Ariane Mostögl, Armin Mustedanagic, Ajna Pipic, Rinor Sahitaj, Filip Spasenovski, Alina Spiegel, Surjana Tagajewa, Marina Tschanun, Lion Wieland, Furkan Yildiz

2ca KV: Jeanette Betsch

2ca Deniz Dogan, Alexander Gassner, Sarah Hassler, Kübra Kaba, Okan Kara, Chiara-Maria Kokic, Tobias Langer, Angelina Planas, Alexander Sandbichler, David Steinberger, Jennifer Stojanovic, Michelle Vuissa, Muhammet Yasin Yarangünü, Irem Aksu, Tobias Bereuter, Marvin Bischoff, Josip Bokanovic, Bastian Bösch, Melek Cimen, Berkay Dede, Kilian Madlener, Kilian Marte, Cassian Minikus, Felix Moosmann, Magdalena Nöckl, Paul Rhomberg, Lisa Schneider, Deniz Dogan, Alexander Gassner, Sarah Hassler, Kübra Kaba, Okan Kara, Chiara-Maria Kokic, Tobias Langer, Angelina Planas, Alexander Sandbichler, David Steinberger, Jennifer Stojanovic, Michelle Vuissa, Muhammet Yasin Yarangünü, Irem Aksu, Tobias Bereuter, Marvin Bischoff, Josip Bokanovic, Bastian Bösch, Melek Cimen, Berkay Dede, Kilian Madlener, Kilian Marte, Cassian Minikus, Felix Moosmann, Magdalena Nöckl, Paul Rhomberg, Lisa Schneider

2da KV: Elisabeth Ölz

2da Lara Albrecht, Ewelina Baldauf, Lara Bechter, Gloria Both, Julien Brumen, Vanessa Osayi Edionwe, Seher Eren, Samuel Geisler, Katarina Gladovic, Paul Gorbach, Caitlin Hron, Joelle Huber, Elena Immler, Elias Mais, Anna Müller, Vanessa Müller, Adrijana Nikolic, Nikolina Nikolic, Sinem Öztürk, Ida Pedersen, Berfin Polat, Secil Sali, Tamara Schneider, Nina Schwarzhans, Elias Nikolai Spiegel, Laura Struber, Alexander Tribus, Theo Winder, Zilan Yilmaz, Lara Albrecht, Ewelina Baldauf, Lara Bechter, Gloria Both, Julien Brumen, Vanessa Osayi Edionwe, Seher Eren, Samuel Geisler, Katarina Gladovic, Paul Gorbach, Caitlin Hron, Joelle Huber, Elena Immler, Elias Mais, Anna Müller, Vanessa Müller, Adrijana Nikolic, Nikolina Nikolic, Sinem Öztürk, Ida Pedersen, Berfin Polat, Secil Sali, Tamara Schneider, Nina Schwarzhans, Elias Nikolai Spiegel, Laura Struber, Alexander Tribus, Theo Winder, Zilan Yilmaz

3aa KV: Bernd Längle

3aa Noel Baldauf, Selina Berger, Florian Burgstaller, Yasemin Demirel, Florian Fort, Felix Frankenhauser, Natalie Galli, Emilia Gisinger, Daria Gmeiner, Laura Gschossmann, Emanuel Hafner, Nadine Maier, Sandro Mangold, Lino Michelitsch, Nikolas Ottis, Aleyna Öztürk, Selin Sahin, Sandro SANTER, Jana-Maria Steurer, Samira Stross, Sarah Turner, Dragan Vuckovic, Müberra Yilmaz, Noel Baldauf, Selina Berger, Florian Burgstaller, Yasemin Demirel, Florian Fort, Felix Frankenhauser, Natalie Galli, Emilia Gisinger, Daria Gmeiner, Laura Gschossmann, Emanuel Hafner, Nadine Maier, Sandro Mangold, Lino Michelitsch, Nikolas Ottis, Aleyna Öztürk, Selin Sahin, Sandro SANTER, Jana-Maria Steurer, Samira Stross, Sarah Turner, Dragan Vuckovic, Müberra Yilmaz

3ahwi KV: Gerda Grabherr-Helbok

3ahwi Nikolai Asche, Jonas Bachmann, Siviard Breuß, Christoph Drechsler, Sarah Egle, Johannes Erath, Maximilian Feurstein, Philipp Gangl, Andreas Ghesla, Theo Girardi, Luca Hofer, Michele Holzschuster, Sevde Nur Kesici, Nithin Malayil, Julia Moosbrugger, Christopher Nagel, Lorenz Pschenitschnigg, Talhacan Rützler, Florian Schinagl, Jakob Sturm, Lorena Vogel, Johannes Weh, Simon Weiß, Nikolai Asche, Jonas Bachmann, Siviard Breuß, Christoph Drechsler, Sarah Egle, Johannes Erath, Maximilian Feurstein, Philipp Gangl, Andreas Ghesla, Theo Girardi, Luca Hofer, Michele Holzschuster, Sevde Nur Kesici, Nithin Malayil, Julia Moosbrugger, Christopher Nagel, Lorenz Pschenitschnigg, Talhacan Rützler, Florian Schinagl, Jakob Sturm, Lorena Vogel, Johannes Weh, Simon Weiß

3akk KV: Gerhard Nenning

3akk Kristina Anger, Maria-Theresa Bischof, Tatjana Brunner, Damjan Gabrovec, Christina Gau, Teresa Hämmerle, Daniel Herz, Anastasia Ivic, Lara Jehle, Christine Kessler, Maximilian Nüßler, Susanne Wenin, Anna Zitny, Kristina Anger, Maria-Theresa Bischof, Tatjana Brunner, Damjan Gabrovec, Christina Gau, Teresa Hämmerle, Daniel Herz, Anastasia Ivic, Lara Jehle, Christine Kessler, Maximilian Nüßler, Susanne Wenin, Anna Zitny

3al KV: Gernot Kiermayer-Egger

3al Eda Aykac, Arnie Mae Duran, Linda Eiler, Defne Ekici, Jacqueline Feldkircher, Katrin Fetz, Jennifer Galovic, Fabian Glaser, David Greussing, Dilara Haybat, Monika Helbock, Ömer Kandemir, Marko Maksimovic, Jasmine Metzler, Elias Moosbrugger, Tamara Nicole Mucha, Bianca Nussbaumer, Abdusselam Sahin, Fadime Yücel, Johanna Zangerl, Eda Aykac, Arnie Mae Duran, Linda Eiler, Defne Ekici, Jacqueline Feldkircher, Katrin Fetz, Jennifer Galovic, Fabian Glaser, David Greussing, Dilara Haybat, Monika Helbock, Ömer Kandemir, Marko Maksimovic, Jasmine Metzler, Elias Moosbrugger, Tamara Nicole Mucha, Bianca Nussbaumer, Abdusselam Sahin, Fadime Yücel, Johanna Zangerl

3as KV: Y. Sieger / A. Baischer

3as Sibel Alkin, Ceyda Altindas, Aleyna ATIS, Can Barakali, Penelope Baumgartner, Selin Bereiter, Sandro Eichhübl, Melis Erdogan, Eda Nur Gündogdu, Jessica Huber, Damla Karakas, Kardelen Kocahal, Benjamin Kuchelmair, Tijana Pralic, Benedikt Schmölzer, Mehmed Secic, Manuel Sumper, Cansu Tekin, Demet Uzundere, Murat Yavuz, Özgür Yilmaz, Sibel Alkin, Ceyda Altindas, Aleyna ATIS, Can Barakali, Penelope Baumgartner, Selin Bereiter, Sandro Eichhübl, Melis Erdogan, Eda Nur Gündogdu, Jessica Huber, Damla Karakas, Kardelen Kocahal, Benjamin Kuchelmair, Tijana Pralic, Benedikt Schmölzer, Mehmed Secic, Manuel Sumper, Cansu Tekin, Demet Uzundere, Murat Yavuz, Özgür Yilmaz

3ba KV: Barbara Sonner

3ba Matej Draguljic, Fabienne Gmeiner, Robin Hagspiel, Dominic Hoferer, Jakob Horner, Leonie Kapp, Analena Julia Keidel, Mark König, Eve Köpfle, Laurin Kreil, Lucas Kutosa, Manuel Loß, Lee-Ann Tabatha Mais, Elena Neubacher, Anastasia Nikolic, Marco Oberhofer, Cagla ÖZCAN, Aileen Petschulat, Claudia Pfanner, Pia-Maria Rädler, Martin Roth, Isabel Salcher, Elias Schneider, Ertugrul Uysal, Laura Walser, Michelle Zenz, Matej Draguljic, Fabienne Gmeiner, Robin Hagspiel, Dominic Hoferer, Jakob Horner, Leonie Kapp, Analena Julia Keidel, Mark König, Eve Köpfle, Laurin Kreil, Lucas Kutosa, Manuel Loß, Lee-Ann Tabatha Mais, Elena Neubacher, Anastasia Nikolic, Marco Oberhofer, Cagla ÖZCAN, Aileen Petschulat, Claudia Pfanner, Pia-Maria Rädler, Martin Roth, Isabel Salcher, Elias Schneider, Ertugrul Uysal, Laura Walser, Michelle Zenz

3bl KV: Thomas Sperger

3bl Sükran Akbas, Martina Andrijevic, Medine Baltaci, Jasmin Bertel, Hanife Biyikli, Matthias Brugger, Katharin Hartmann, Nina Horvat, Kübra Kasikoglu, Susanne Kerhart, Linus Küng, Sarah Luger, Lisa-Maria Metzler, Alma Muric, Alexander Nagel, Marina Nikolic, Daniel Rumpold, Angelika Skenderoglou, Elisa Turner, Sükran Akbas, Martina Andrijevic, Medine Baltaci, Jasmin Bertel, Hanife Biyikli, Matthias Brugger, Katharin Hartmann, Nina Horvat, Kübra Kasikoglu, Susanne Kerhart, Linus Küng, Sarah Luger, Lisa-Maria Metzler, Alma Muric, Alexander Nagel, Marina Nikolic, Daniel Rumpold, Angelika Skenderoglou, Elisa Turner

3bs KV: E. Stenech / M. Jäger

3bs Salih Akpinar, Kamile Arslan, Sibel Avcil, Onurcan Ayyildiz, Betül Bagirtlak, Berivan Cebe, Zeynep Cinar, Loraine Fritsche, Selin Günes, Sarah Ilmer, Nikolas Jukic, Chava Madieva, Martin Merk, Iman Mezhieva, Elias Moser, Andas Özer, Asli Sahin, Laura Schönberger, Anna-Lena Schweißgut, Helen Sen, Kamil Toraman, Ahmet Ünalan, Salih Akpinar, Kamile Arslan, Sibel Avcil, Onurcan Ayyildiz, Betül Bagirtlak, Berivan Cebe, Zeynep Cinar, Loraine Fritsche, Selin Günes, Sarah Ilmer, Nikolas Jukic, Chava Madieva, Martin Merk, Iman Mezhieva, Elias Moser, Andas Özer, Asli Sahin, Laura Schönberger, Anna-Lena Schweißgut, Helen Sen, Kamil Toraman, Ahmet Ünalan

3ca KV: Michael Vögel

3ca Jonas Baldauf, Tobias Battisti, Irma Cavkic, Hannah Egger, Sare Erbek, Simon Fetz, Ramona Feurle, Wyonna Gabriel, Nora-Elen Giesinger, Thomas Hämmerle, Iman Islamchanowa, Filip Jovanovic, Elias Keskin, Ruben Kornexl, Laura Lindorfer, Anastasios Maximos, Linus Rohner, Simge Saskin, Denise Schertler, Luca Sigl, Sumita Singh, Adrian Ströhle, Angelika TOMIC, Katharina Wolf, Betül Yildiz, Jonas Baldauf, Tobias Battisti, Irma Cavkic, Hannah Egger, Sare Erbek, Simon Fetz, Ramona Feurle, Wyonna Gabriel, Nora-Elen Giesinger, Thomas Hämmerle, Iman Islamchanowa, Filip Jovanovic, Elias Keskin, Ruben Kornexl, Laura Lindorfer, Anastasios Maximos, Linus Rohner, Simge Saskin, Denise Schertler, Luca Sigl, Sumita Singh, Adrian Ströhle, Angelika TOMIC, Katharina Wolf, Betül Yildiz

3da KV: Friederike Smolnik

3da Karim Al-Dubai, Zöhre Ansal, Ismet Ates, Sinem Barbaros, Tamir Batnasan, Luca Bentele, Marcha Dikaeva, Amy Dür, Elena Erath, Hatice Ertürk, Andreas Geisseler, Jana Graßl, David Helbock, Sarah Helbock, Julian Jäckel, Patricia Kessler, Laura Lang, Lena Marent, Mario Mittringer, Aleyna Özkan, Mine Öztürk, David Leander Schönbeck, Luca Schuler, Chiara Schwerzler, Dzhayna Selkhadzhieva, Petra Trifunovic, Nilay Turan, Lea Waldhart, Oguzhan Yildiz, Karim Al-Dubai, Zöhre Ansal, Ismet Ates, Sinem Barbaros, Tamir Batnasan, Luca Bentele, Marcha Dikaeva, Amy Dür, Elena Erath, Hatice Ertürk, Andreas Geisseler, Jana Graßl, David Helbock, Sarah Helbock, Julian Jäckel, Patricia Kessler, Laura Lang, Lena Marent, Mario Mittringer, Aleyna Özkan, Mine Öztürk, David Leander Schönbeck, Luca Schuler, Chiara Schwerzler, Dzhayna Selkhadzhieva, Petra Trifunovic, Nilay Turan, Lea Waldhart, Oguzhan Yildiz

4aa KV: Melanie Zünd

4aa Ivan Bokanovic, Ramona Ceritsch, Sule Deniz, Katharina Gemein, Türkan Güler, Felix Hefel, Kai Humpeler, Hatice Kocaman, Fabio Kraft, Daniel Krstic, Angelika Lanker, Theresa Le Duigou, Mathias Lecher, Marco Moosmann, Daniel Nachbaur, Dario Nikolic, Lukas Nussbichler, Sandra Olar, Melanie Pinkitz, Sebastian Pleij, Lisa-Sophia Ratt, Fabian Rojc, Sarah Schaderhäubl, Gültaze Sirin, Nadine Spanring, Paul Stadler, Manuel Troy, Ivan Bokanovic, Ramona Ceritsch, Sule Deniz, Katharina Gemein, Türkan Güler, Felix Hefel, Kai Humpeler, Hatice Kocaman, Fabio Kraft, Daniel Krstic, Angelika Lanker, Theresa Le Duigou, Mathias Lecher, Marco Moosmann, Daniel Nachbaur, Dario Nikolic, Lukas Nussbichler, Sandra Olar, Melanie Pinkitz, Sebastian Pleij, Lisa-Sophia Ratt, Fabian Rojc, Sarah Schaderhäubl, Gültaze Sirin, Nadine Spanring, Paul Stadler, Manuel Troy

4ahwi KV: Dietmar Rupp

4ahwi Justin Baumann, Nikola Dotlic, Kristian Dubek, Adrian Erhart, Timo Gächter, Dominic Giesinger, Linus Gmeiner, Elena Groß, Tanja Halbritter, Sarina Hotz, Amil Karner, Fabian Kirchmair, Manuel Koch, Bernhard Kuster, Fabian Luder, David Neuner, Aleksandar Ostojic, Simon Partel, Dogan Peken, Clemens Reutin, Johannes Röhrich, Linus Salzmann, Yannick Schedler, Johannes Schmid, Victoria Schneider, Jakob Spiegel, Keerian Toth, Sarah Wendel, Tobias Willam, Justin Baumann, Nikola Dotlic, Kristian Dubek, Adrian Erhart, Timo Gächter, Dominic Giesinger, Linus Gmeiner, Elena Groß, Tanja Halbritter, Sarina Hotz, Amil Karner, Fabian Kirchmair, Manuel Koch, Bernhard Kuster, Fabian Luder, David Neuner, Aleksandar Ostojic, Simon Partel, Dogan Peken, Clemens Reutin, Johannes Röhrich, Linus Salzmann, Yannick Schedler, Johannes Schmid, Victoria Schneider, Jakob Spiegel, Keerian Toth, Sarah Wendel, Tobias Willam

4ba KV: Susanne Pichler-Mayrzedt

4ba Fatma Akyildiz, Valentin Ascherl, Adriana Bolter, Larissa Forster, Adrian Glaessgen, Verena Jutz, Stefan Katic, Melina Kirschner, Nikolai Kulterer, Manuel Nägele, Philipp Nägele, Isabella Nikolic, Jülide Oguzhan, Dilara Okurlu, Julia Raid, Lisa Santin, Tugce Sirin, Linda Teichtmeister, Adam Wiescher, Kathleen Winter, Denise Wohlgenannt, Marina Zhao, Fatma Akyildiz, Valentin Ascherl, Adriana Bolter, Larissa Forster, Adrian Glaessgen, Verena Jutz, Stefan Katic, Melina Kirschner, Nikolai Kulterer, Manuel Nägele, Philipp Nägele, Isabella Nikolic, Jülide Oguzhan, Dilara Okurlu, Julia Raid, Lisa Santin, Tugce Sirin, Linda Teichtmeister, Adam Wiescher, Kathleen Winter, Denise Wohlgenannt, Marina Zhao

4ca KV: Silvia Gratzer

4ca Viktoria Amann, Laura Beer, Christian Bonev, David Enzenhofer, Felix Enzenhofer, Leonie Erne, Anna Fend, Sabine Ferner, Lisa Fischer, Sebastian Fritsche, Tobias Gorbach, Antonela Ivic, Justin-Jeremias Kirchmann, Kevin Köstl, Selina Mangold, Zorana Markovic, Jessica Matt, Max Natter, Lisa Schlachter, Chiara-Maria Schwaiger, Angelina Smolnik, Stefan Stijepovic, Jana Weber, Carina Wilhelmstätter, Pia Winder, Arife Yilmaz, Viktoria Amann, Laura Beer, Christian Bonev, David Enzenhofer, Felix Enzenhofer, Leonie Erne, Anna Fend, Sabine Ferner, Lisa Fischer, Sebastian Fritsche, Tobias Gorbach, Antonela Ivic, Justin-Jeremias Kirchmann, Kevin Köstl, Selina Mangold, Zorana Markovic, Jessica Matt, Max Natter, Lisa Schlachter, Chiara-Maria Schwaiger, Angelina Smolnik, Stefan Stijepovic, Jana Weber, Carina Wilhelmstätter, Pia Winder, Arife Yilmaz

4da KV: Günter Berger

4da Anna-Lena Achberger, Aziz Agva, Katharina Amborn, Hülya Ardic, Alexandra Blum, Zilan Cankaya, Dilan Cengiz, Nicola Dengg, Ajka Draganovic, Victoria Fink, Hilal Göksu, Mathias Gunz, Lisa Helbok, Lisa Hiebeler, Lisa Hofer, Sabrina Lamprecht, Natasa Macanovic, Sabrina Metnitzer, Dilara Öztemiz, Said-Magomed Salichov, Samuel Salzmann, Yagmur Sevim, Marina Spitaler, Kenny Tran, Selina Yildiz, Angelina Zech, Anna-Lena Achberger, Aziz Agva, Katharina Amborn, Hülya Ardic, Alexandra Blum, Zilan Cankaya, Dilan Cengiz, Nicola Dengg, Ajka Draganovic, Victoria Fink, Hilal Göksu, Mathias Gunz, Lisa Helbok, Lisa Hiebeler, Lisa Hofer, Sabrina Lamprecht, Natasa Macanovic, Sabrina Metnitzer, Dilara Öztemiz, Said-Magomed Salichov, Samuel Salzmann, Yagmur Sevim, Marina Spitaler, Kenny Tran, Selina Yildiz, Angelina Zech

5aa KV: Martin Kopf

5aa Sara Bertel, Julia Bitschnau, Melanie Blenk, Julius Böhler, Selina Demmeler, Amela Dervisevic, Danielle Eisbacher, Nina Ernst, Benedikt Forer, Chiara Geisler, André Gratzer, Luca Hebenstreit, Nathalie Igl, Lisa Kemter, Thomas Klimmer, Emily Lechthaler, Manuela Leite, Nadine Metzler, Vincent Metzler, Julia Oberheller, Louisa Pluschnig, Felix Rhomberg, Dominik Schuh, Hannah Schweitzer, Manuel Stefani, Hannes Wohlgenannt, Sinem Yücekaya, Sara Bertel, Julia Bitschnau, Melanie Blenk, Julius Böhler, Selina Demmeler, Amela Dervisevic, Danielle Eisbacher, Nina Ernst, Benedikt Forer, Chiara Geisler, André Gratzer, Luca Hebenstreit, Nathalie Igl, Lisa Kemter, Thomas Klimmer, Emily Lechthaler, Manuela Leite, Nadine Metzler, Vincent Metzler, Julia Oberheller, Louisa Pluschnig, Felix Rhomberg, Dominik Schuh, Hannah Schweitzer, Manuel Stefani, Hannes Wohlgenannt, Sinem Yücekaya

5ahwi KV: Markus Erath

5ahwi Markus Bargehr, Lukas Bickel, Johannes Blum, Marco Boch, Natasa Crnogorac, Jakob Eiler, Lukas Illmer, Jacqueline Kuch, Valentin Lediger, Werner Lochmann, Johannes Ludescher, Mirsad Omerovic, Robert Österle, Fikriye Özcan, Fabian Roth, Lovre Vuksan, Andreas Winsauer, Stefan Wirtensohn, Markus Bargehr, Lukas Bickel, Johannes Blum, Marco Boch, Natasa Crnogorac, Jakob Eiler, Lukas Illmer, Jacqueline Kuch, Valentin Lediger, Werner Lochmann, Johannes Ludescher, Mirsad Omerovic, Robert Österle, Fikriye Özcan, Fabian Roth, Lovre Vuksan, Andreas Winsauer, Stefan Wirtensohn

5ba KV: Nikola Rüdisser

5ba Medina Abdijanovic, Hanna Ammon, Vanessa Brugger, Dilana Cam, Justin De Cillia, Ahmet Dogan, Manolya Erdogan, Nina Hartmann, Elena Huber, Alexandra Makric, Adriana Motter, Jennifer Neururer, Tobias Pototschnig, Linda Rauch, Kübra Sadi, Julian Schneeweis, Verena Steurer, Michelle Topalovic, Elias Vögel, Melissa Wolf, Nina Zumtobel, Medina Abdijanovic, Hanna Ammon, Vanessa Brugger, Dilana Cam, Justin De Cillia, Ahmet Dogan, Manolya Erdogan, Nina Hartmann, Elena Huber, Alexandra Makric, Adriana Motter, Jennifer Neururer, Tobias Pototschnig, Linda Rauch, Kübra Sadi, Julian Schneeweis, Verena Steurer, Michelle Topalovic, Elias Vögel, Melissa Wolf, Nina Zumtobel

5ca KV: Michaela Bereuter

5ca Sarah-Anna Abbrederis, Matthias Bartl, Johanna Bell, David Berger, Simon Bitschi, Charleen Brandl, Chiara Brandl, Melike Buyar, Julia Denninger, Timo Fatone, Verena Kohler, Simon Längle, Michael Loacker, Laurin Lutz, Jakob Madlener, Christoph Mayer, Julia Pachler, Leon Paul, Sarah Polin, Sophie Prehofer, Johannes Pümpel, Katharina Pümpel, Nadine Rumpler, Marcel Rüscher, Christiana Schoch, Celine Strele, Raimund Traunig, Sarah-Anna Abbrederis, Matthias Bartl, Johanna Bell, David Berger, Simon Bitschi, Charleen Brandl, Chiara Brandl, Melike Buyar, Julia Denninger, Timo Fatone, Verena Kohler, Simon Längle, Michael Loacker, Laurin Lutz, Jakob Madlener, Christoph Mayer, Julia Pachler, Leon Paul, Sarah Polin, Sophie Prehofer, Johannes Pümpel, Katharina Pümpel, Nadine Rumpler, Marcel Rüscher, Christiana Schoch, Celine Strele, Raimund Traunig

5da KV: Susanne Neupert

5da Selina Bacher, Mladen Colic, Biljana Cukic, Delia Fasch, Corina Fichtner, Johannes Fleisch, Aurea Frisenna, Michelle Glatz, Lukas Gorbach, Nesrin Gülmez, Gökce Gür, Juliane Heim, Niklas Kienreich, Oleksandra Kuznets, Hannah Malin, Selin Pas, Larissa Raffeiner, Julian Riedl, Yaren Saskin, Natascha Schmid, Nadine Stoppel, Medina Suceska, Selina Bacher, Mladen Colic, Biljana Cukic, Delia Fasch, Corina Fichtner, Johannes Fleisch, Aurea Frisenna, Michelle Glatz, Lukas Gorbach, Nesrin Gülmez, Gökce Gür, Juliane Heim, Niklas Kienreich, Oleksandra Kuznets, Hannah Malin, Selin Pas, Larissa Raffeiner, Julian Riedl, Yaren Saskin, Natascha Schmid, Nadine Stoppel, Medina Suceska