Schuljahr 2015/16

1aa KV: Burghard Zlimnig

1aa Emma Sophie Abbrederis, Berkan Demiral, Eugenio Di Stefano, Julia Dür, Elif Erdogan, Alicia Felder, Florian Fringer, Lena Grabher, Hilal Gündogdu, Robin Hager, Mikail Iljasov, Samuel Sebastian Jovicic, Selin Örün, David Radosavljevic, Isabel Rauscher, Laura Kettner, Elif Kocabay, Maja Krajacic, Suzanne Maksimovic, Cristina Sofie Markota, Andjela Miletic, Laurenz Müller, Emma Niederländer, Maximilian Pressnig, Delia Ronchese, Yannic Sackl, Patricia Magdalena Schrottner, Marie Sottopietra, Alperhan Ünal, Ayse Zencirci

1ahwi KV: Verena Fastenbauer

1ahwi Simon Lukas Aichhorn, Tobias Armellini, Linus Bohle, Maximilian Fetz, Niklas Feurstein, Alexander Gassner, Julian Heinzle, Jonas Keßler, Nico Knünz, Niko Köhlmeier, Johannes Larsen, Jakob Linder, Raphael Losó, Timo Oprießnig, Felix Schönherr, Benjamin Braun, Ronja Fausek, Lena Hammerer, Anna-Maria Meyer, Sinem Öztürk, Lucca Peer, Christoph Perc, Leonie Ronacher, Isabel Schelling, Vinzent Schmid, Anna Schmidle, Lea Schneider, Samuel Thaler, Lorenz Wallnöfer, Jessica Wieser, Moritz Zimmermann

1akk KV: Gerhard Nenning

1akk Kristina Anger, Marie-Theres Bischof, Tatjana Brunner, Christina Gau, Teresa Hämmerle, Anastasia Ivic, Lara Jehle, Kilian Kalb, Christine Kessler, Maximilian Nüßler, Linet Anyango Ochieng, Susanne Wenin, Anna Zitny

1al KV: Martin Ziegler

1al Gökhan Acar, Adam Amirov, Enes Askar, Fiona Bachmann, Tatjana Bjelosevic, Maximilian Böckle, Sümeyye Dilalan, Jelena Drinic, Melihberk Durgun, Mübin Düzgün, Kastriot Elshani, Sebastian Fuchs, Patrick Giesinger, Kamila Inarkaeva, Larissa Längle, Jessica Marent, Chiara Mock, Jonas Oberhauser, Joel Paszek, Lara Permoser, Laura Primus, Pia Rhomberg, Azra Rizvic, Johanna Roth, Kerim Sentürk, Burak Ünlü, Mathias Wilhelm, Dennis Yilmaz

1as KV: Bettina Roy

1as Katarina Adamovic, Tugce Alkin, Merve Bolat, Enes-Batuhan Bozkurt, Aleksa Brankovic, Seyma Can, Emre Dogrusöz, Yeter Erarslan, Linda Gächter, Alyssa Greif, Kerim Gürdap, David Karabasevic, Samuel Liam Klein, Amina Klicic, Fadime Kocabay, Sarah Kühlechner, Tobias Linder, Kim Müller, Fabian Österle, Julia Johanna Pointner, Esra Sadi, Nurseli Sahin, René Schmid, Nicolas Schütz, Doga Sevim, Hatice Sönmez, Pascal Tapfer, Betül Topduman, Aline Wild, Berk Yilmaz, Berfin Yön

1ba KV: Elena Esteller Ibanez

1ba Niklas Böhler, Ahmet Ekren, Ali - Faik Karatepe, Leonie Köb, Dorothea Kozina, Christoph Malin, Aleksandar Miletic, Chantal Moosmann, Rebecca Moosmann, Samra Mrsic, Fardin Nayres, Angelina Stankovic, Matthias Sutterlüti, Laura Wehinger, Maximilian Deflorian, Anna-Lena Ferrari, Marisa Johanna Fischnaller, Sidney Haller, Lara Hefel, Jakob Leite, Thomas Nägele, Tatjana Pajovic, Madeleine Schuster, Michelle Schuster, Josef Stuckenberg, Jonas Tratter, Alina Visintainer, Jessica Zhao, Felix Zipperle

1bl KV: Martina Reutin

1bl Laura Albrecht, Mete-Han Altindas, Alp Arslan, Alpaslan Bozkurt, Aslihan Bozkurt, Damian Cakaric, Mert Cetinkaya, Qiujian Chen, Reyhan Demiral, Sirin Demirkiran, Eda Dörtköse, Bianca Egender, Chris Geiger, Stefanie Gisinger, Marc Gollner, Julia Gorbach, Mikail Herdem, Victoria Hofinger, Lea Hopfer, Elise Klammsteiner, Tamara Klocker, Marco Kokic, Canser Kücüktepe, Maximilian Meusburger, Lisa-Maria Nagel, Esma Özkan, Desiree Todorovic, Jessica Ulmer

1bs KV: Martina Hammerle-Pfurtscheller

1bs Rojin Aktas, Rümeysa Altmisdört, Lara Ates, Mikail Ates, Sevilay Balli, Aylin Bayram, Lukas Bologna, Angel Venus Canilang, Dominik Daniel, Asena Demirbilek, Daniel Ekezie, Carmen Hofmann, Mario Hölzl, Alina Kalosevac, Özge Kilic, Metehan Kocabay, Ümmügülsüm Kocabay, Ioanna Koukla, Luca Mäser, Ariane Mostögl, Armin Mustedanagic, Ajna Pipic, Rinor Sahitaj, Emanuel Schertler, Filip Spasenovski, Alina Spiegel, Surjana Tagajewa, Elma Toromanovic, Marina Tschanun, Lion Wieland, Furkan Yildiz

1ca KV: Jeanette Betsch

1ca Melek Cimen, Sevde Kevser Ermis, Ariel Matthias Hartig, Sarah Hassler, Aleksandar Jovic, Kübra Kaba, Okan Kara, Angelina Planas, Alexander Sandbichler, David Steinberger, Jennifer Stojanovic, Michelle Vuissa, Muhammet Yasin Yarangünü, Marie Zojer, Irem Aksu, Tobias Bereuter, Marvin Bischoff, Josip Bokanovic, Bastian Bösch, Berkay Dede, Chiara-Maria Kokic, Kilian Madlener, Kilian Marte, Cassian Minikus, Felix Moosmann, Magdalena Nöckl, Enes Orhan, Paul Rhomberg, Lisa Schneider, Batuhan Toplu, Alina Walser

1da KV: Elisabeth Ölz

1da Lara Albrecht, Ewelina Baldauf, Lara Bechter, Gloria Both, Julien Brumen, Zinet Dedeeli, Vanessa Osayi Edionwe, Samuel Geisler, Paul Gorbach, Caitlin Hron, Joelle Huber, Elena Immler, Emilio Ivekic, Elias Mais, Nicholas Mathis, Mica Martin Moosmann, Anna Müller, Vanessa Müller, Adrijana Nikolic, Nikolina Nikolic, Merve Öztemiz, Ida Pedersen, Berfin Polat, Secil Sali, Tamara Schneider, Nina Schwarzhans, Sultan Seven, Elias Nikolai Spiegel, Laura Struber, Alexander Tribus, Theo Winder, Zilan Yilmaz

2aa KV: Bernd Längle

2aa Noel Baldauf, Patrick Böhler, Florian Burgstaller, Berkan Deniz, Florian Fort, Felix Frankenhauser, Natalie Galli, Emilia Gisinger, Laura Gschossmann, Hannes Röthlin, Tobias Stocker, Sarah Turner, Selina Berger, Yasemin Demirel, Deniz Dogan, Daria Gmeiner, Emanuel Hafner, Tobias Langer, Nadine Maier, Sandro Mangold, Lino Michelitsch, Aleyna Öztürk, Selin Sahin, Olivia Sallmayer, Jana-Maria Steurer, Dragan Vuckovic

2ahwi KV: Gerda Grabherr

2ahwi Karim Al-Dubai, Nikolai Asche, Jonas Bachmann, Christoph Drechsler, Sarah Egle, Johannes Erath, Maximilian Feurstein, Philipp Gangl, Andreas Ghesla, Theo Girardi, Luca Hofer, Michele Holzschuster, Sevde Nur Kesici, Pascal Kettenhummer, Vivienne Kolm, Julia Moosbrugger, Christopher Nagel, Luca Marco Peschl, Lorenz Pschenitschnigg, Talhacan Rützler, Florian Schinagl, Jakob Sturm, Lorena Vogel, Johannes Weh, Simon Weiß, Özgür Yilmaz

2al KV: Gernot Kiermay-Egger

2al Eda Aykac, Arnie Mae Duran, Linda Eiler, Defne Ekici, Jacqueline Feldkircher, Katrin Fetz, Jennifer Galovic, Fabian Glaser, David Greussing, Dilara Haybat, Monika Helbock, Ramona Ibisevic, Ömer Kandemir, Marko Maksimovic, Jasmine Metzler, David Micic, Elias Moosbrugger, Tamara Nicole Mucha, Bianca Nussbaumer, Abdusselam Sahin, Fadime Yücel, Johanna Zangerl

2as KV: Yvonne Sieger

2as Ahmet Furkan Ak, Sibel Alkin, Ceyda Altindas, Muhammed Mustafa Altinsoy, Can Barakali, Penelope Baumgartner, Selin Bereiter, Sandro Eichhübl, Melis Erdogan, Eda Nur Gündogdu, Jessica Huber, Damla Karakas, Benjamin Kuchelmair, Martina Markovic, Hatice Polat, Tijana Pralic, Emilia Schmedler, Benedikt Schmölzer, Mehmed Secic, Cansu Tekin, Mehmet Tubay, Demet Uzundere, Murat Yavuz

2ba KV: Barbara Sonner

2ba Matej Draguljic, Aylin Gecici, Fabienne Gmeiner, Robin Hagspiel, Dominic Hoferer, Analena Julia Keidel, Mark König, Eve Köpfle, Laurin Kreil, Lucas Kutosa, Manuel Loß, Lee-Ann Tabatha Mais, Claudia Pfanner, Elias Schneider, Jakob Horner, Leonie Kapp, Elena Neubacher, Anastasia Nikolic, Marco Oberhofer, Sabrina Pattis, Aileen Petschulat, Pia-Maria Rädler, Martin Roth, Isabel Salcher, Ertugrul Uysal, Janina Waldinger, Laura Walser, Michelle Zenz

2bl KV: Thomas Sperger

2bl Sükran Akbas, Martina Andrijevic, Medine Baltaci, Jasmin Bertel, Hanife Biyikli, Matthias Brugger, Dominic Gassner, Katharin Hartmann, Nina Horvat, Dilan Isin, Kübra Kasikoglu, Celine Kennerknecht, Susanne Kerhart, Linus Küng, Sarah Luger, Lisa-Maria Metzler, Alma Muric, Alexander Nagel, Marina Nikolic, Antonia Preuß, Daniel Rumpold, Angelika Skenderoglou, Elisa Turner, Esra Ünlü

2bs KV: Edeltraud Stenech

2bs Salih Akpinar, Kamile Arslan, Sibel Avcil, Onurcan Ayyildiz, Betül Bagirtlak, Esra Boz, Berivan Cebe, Zeynep Cinar, Loraine Fritsche, Michael Gmeiner, Ayfer Göksen, Selin Günes, Jacqueline Hörburger, Nikolas Antonio Jukic, Seren Kaplan, Chava Madieva, Martin Merk, Iman Mezhieva, Elias Moser, Andas Özer, Asli Sahin, Laura Schönberger, Anna-Lena Schweißgut, Helen Sen, Merve Simsir, Kamil Toraman, Ahmet Ünalan, Sabriye Yorulmaz

2ca KV: Michael Vögel

2ca Tobias Battisti, Hannah Egger, Sare Erbek, Sara Ermis, Ramona Feurle, Wyonna Gabriel, Nora-Elen Giesinger, Thomas Hämmerle, Iman Islamchanowa, Filip Jovanovic, Elias Keskin, Aurel Kofler, Anastasios Maximos, Jonas Baldauf, Simon Fetz, Laura Lindorfer, Linus Rohner, Simge Saskin, Denise Schertler, Luca Sigl, Sumita Singh, Adrian Ströhle, Katharina Wolf

2da KV: Friederike Smolnik

2da Maximilian Anneveldt, Ismet Ates, Tamir Batnasan, Luca Bentele, Marcha Dikaeva, Amy Dür, Elena Erath, Hatice Ertürk, Andreas Geisseler, Jana Graßl, David Helbock, Sarah Helbock, Julian Jäckel, Aleyna Özkan, Oguzhan Yildiz, Zöhre Ansal, Sinem Barbaros, Katarina Gladovic, Patricia Kessler, Laura Lang, Lena Marent, Julian Metzler, Mine Öztürk, David Leander Schönbeck, Chiara Schwerzler, Dzhayna Selkhadzhieva, Petra Trifunovic, Nilay Turan, Lea Waldhart

3aa KV: Melanie Zünd

3aa Ivan Bokanovic, Ramona Ceritsch, Sule Deniz, Katharina Gemein, Türkan Güler, Felix Hefel, Kai Humpeler, Hatice Kocaman, Fabio Kraft, Daniel Krstic, Angelika Lanker, Theresa Le Duigou, Mathias Lecher, Marco Moosmann, Daniel Nachbaur, Dario Nikolic, Lukas Nussbichler, Sandra Olar, Nikolas Ottis, Melanie Pinkitz, Sebastian Pleij, Lisa-Sophia Ratt, Fabian Rojc, Sarah Schaderhäubl, Gültaze Sirin, Nadine Spanring, Paul Stadler, Samira Stross, Manuel Troy, Müberra Yilmaz

3ahwi KV: Dietmar Rupp

3ahwi Justin Baumann, Siviard Breuß, Nikola Dotlic, Adrian Erhart, Timo Gächter, Dominic Giesinger, Linus Gmeiner, Elena Groß, Tanja Halbritter, Sarina Hotz, Fabian Kirchmair, Manuel Koch, Ibrahim Köse, Bernhard Kuster, Fabian Luder, Nithin Malayil, David Neuner, Aleksandar Ostojic, Simon Partel, Dogan Peken, Clemens Reutin, Linus Salzmann, Yannick Schedler, Johannes Schmid, Victoria Schneider, Jakob Spiegel, Manuel Sumper, Keerian Toth, Sarah Wendel, Tobias Willam

3akk KV: Oliver Schlachter

3akk Cindy Berkmann, Jessica Diem, Philipp Dirnberger, Isabell Düngler, Anna Fenkart, Verena Feurstein, Damjan Gabrovec, Jens Geisselmann, Lukas Gmeiner, Sabrina Jarosik, Natascha Lampert, Caroline Mark, Jeanette Walser

3al KV: Michael Mader

3al Tamer Atmaca, Stefanie Baldreich, Philip Breuss, Lorenz Büchele, Mustafa Caliskan, Yasemin Demirtas, Yasin Düzgün, Laurin Godula, Stefanie Graf, Evangelia Grandikis, Ralf Häusle, Alisah Kayar, Lisa-Marie Kornberger, Amal Mujic, Eunice Nnam, Anna Österle, Manuel Peric, Carolin Roßwag, Zikrihan Sahin, Thomas Schelkshorn, Daniel Schmidt, Simon Schöffel, Abdul-Halim Ukaiev, Anna Wehinger, Cihan Yildiz, Ferhat Yücel, Magdalena Zündel

3as KV: Nina Scholmann

3as Kada Begic, Emilia Brucker, Pelin Canpolat, Cigdem Cekic, Seher Demirtas, Batuhan Dogan, Nadine Fischer, Leon Immler, Pali Krasniqi, Samantha Kuen, Büsra Kuruoglu, Philipp Leitner, Noah Marinelli, Natasa Matanovic, Valentina Morik, Kassandra Skamletz, Zeljko Stanojevic, Andrijan Vidak, Cilem Yalcin, Sinem Yalcin, Dutan Yavuz

3ba KV: Susanne Pichler

3ba Valentin Ascherl, Adriana Bolter, Kerim Dagli, Larissa Forster, Adrian Glaessgen, Verena Jutz, Stefan Katic, Peter Kaufmann, Melina Kirschner, Nikolai Kulterer, Daniela Milovanovic, Philipp Nägele, Jülide Oguzhan, Dilara Okurlu, Julia Raid, Lisa Santin, Tugce Sirin, Linda Teichtmeister, Adam Wiescher, Kathleen Winter, Denise Wohlgenannt, Marina Zhao

3bl KV: Erika Kanamüller

3bl Zehra Acikgöz, Katja Amann, Corinna Amort, Berna Celik, Karin Dietrich, Marianne Dioso, Aleksandra Dobras, Catherine Galehr, Anina Gisler, Sümeyye Gültekin, Katharina Jäger, Sara Kapeller, Nima Khangdongtsang, Stefanie Lampert, Agazia Nabizada, Lisa-Maria Nachbaur, Vivien Nussbaumer, Mazlum Peken, Jonathan Pröll, Özlem Sakal, Bojana Tasek, Michelle Weiskopf, Büsra Yilmaz, Feyza Yilmaz

3bs KV: Ingrid Boss

3bs Hamza Can, Fabio Comper, Gamze Demir, Acelya Demirbilek, Anastasia Djordjevic, Burak Dogan, Scarlett Eßl, Nesibe Gedik, Daniel Gmeiner, Sarah Ilmer, Stefan Jovanovic, Cahide Kizilboga, Gülsüm Kocabiyikci, Marija Krstic, Dennis Moser, Duygu Odabas, Michelle Pechlaner, Barbara Pramstaller, Arbnor Rexhaj, Nathalie Simma, Angela Stankovic, Ali Ünal, Raphael Vögel, Anna-Katharina Wachter, Pascal Wagner, David Wetzlinger, Jessica Zitz

3ca KV: Silvia Gratzer

3ca Viktoria Amann, Laura Beer, Aaron Berlinger, Christian Bonev, Irma Cavkic, David Enzenhofer, Felix Enzenhofer, Leonie Erne, Anna Fend, Sabine Ferner, Lisa Fischer, Sebastian Fritsche, Tobias Gorbach, Anna Greußing, Antonela Ivic, Selina Jussel, Ruben Kornexl, Kevin Köstl, Jessica Matt, Max Natter, Lisa Schlachter, Chiara-Maria Schwaiger, Angelina Smolnik, Stefan Stijepovic, Jana Weber, Carina Wilhelmstätter, Pia Winder, Arife Yilmaz

3da KV: Günter Berger

3da Anna-Lena Achberger, Aziz Agva, Katharina Amborn, Alexandra Blum, Zilan Cankaya, Dilan Cengiz, Nicola Dengg, Ajka Draganovic, Kristian Dubek, Victoria Fink, Hilal Göksu, Lisa Helbok, Lisa Hiebeler, Lisa Hofer, Sabrina Lamprecht, Natasa Macanovic, Sabrina Metnitzer, Mario Mittringer, Dilara Öztemiz, Said-Magomed Salichov, Samuel Salzmann, Luca Schuler, Marina Spitaler, Kenny Tran, Makka Vakhieva, Betül Yildiz, Angelina Zech

4aa KV: Martin Kopf

4aa Sara Bertel, Julia Bitschnau, Melanie Blenk, Julius Böhler, Selina Demmeler, Amela Dervisevic, Danielle Eisbacher, Nina Ernst, Benedikt Forer, Chiara Geisler, André Gratzer, Luca Hebenstreit, Nathalie Igl, Lisa Kemter, Thomas Klimmer, Emily Lechthaler, Manuela Leite, Nadine Metzler, Vincent Metzler, Julia Oberheller, Louisa Pluschnig, Felix Rhomberg, Julian Salzgeber, Dominik Schuh, Hannah Schweitzer, Manuel Stefani, Hannes Wohlgenannt, Sinem Yücekaya

4ahwi KV: Markus Erath

4ahwi Markus Bargehr, Serhat Basar, Lukas Bickel, Johannes Blum, Marco Boch, Natasa Crnogorac, Jakob Eiler, Lukas Illmer, Amil Karner, Valentin Lediger, Werner Lochmann, Johannes Ludescher, Robert Österle, Fikriye Özcan, Johannes Röhrich, Fabian Roth, Lovre Vuksan, Andreas Winsauer, Stefan Wirtensohn

4ba KV: Alexandra Rösner

4ba Medina Abdijanovic, Fatma Akyildiz, Hanna Ammon, Vanessa Brugger, Julia Brunner, Dilana Cam, Justin De Cillia, Ahmet Dogan, Manolya Erdogan, Nina Hartmann, Elena Huber, Justin-Jeremias Kirchmann, Kardelen Kocahal, Alexandra Makric, Zorana Markovic, Adriana Motter, Manuel Nägele, Jennifer Neururer, Isabella Nikolic, Tobias Pototschnig, Linda Rauch, Kübra Sadi, Julian Schneeweis, Verena Steurer, Michelle Topalovic, Elias Vögel, Melissa Wolf, Nina Zumtobel

4ca KV: Michaela Bereuter

4ca Sarah-Anna Abbrederis, Matthias Bartl, Johanna Bell, David Berger, Simon Bitschi, Charleen Brandl, Chiara Brandl, Melike Buyar, Julia Denninger, Timo Fatone, Verena Kohler, Simon Längle, Michael Loacker, Laurin Lutz, Jakob Madlener, Christoph Mayer, Jana Milivojevic, Julia Pachler, Leon Paul, Sarah Polin, Sophie Prehofer, Johannes Pümpel, Katharina Pümpel, Nadine Rumpler, Marcel Rüscher, Christiana Schoch, Celine Strele, Raimund Traunig

4da KV: Susanne Neupert

4da Hülya Ardic, Selina Bacher, Mladen Colic, Biljana Cukic, Delia Fasch, Corina Fichtner, Johannes Fleisch, Aurea Frisenna, Michelle Glatz, Lukas Gorbach, Nesrin Gülmez, Mathias Gunz, Gökce Gür, Juliane Heim, Niklas Kienreich, Hamide Kocabay, Oleksandra Kuznets, Hannah Malin, Selin Pas, Furkan Pektas, Larissa Raffeiner, Julian Riedl, Yaren Saskin, Natascha Schmid, Yagmur Sevim, Nadine Stoppel, Medina Suceska, Selina Yildiz

5aa KV: Jasmine Pfiffner

5aa Schirin Bata, Angelina Bechter, Julia Haag, Milena Hagen, Andreas Hintner, Sabrina Huber, Vanessa Knapp, Philipp Kutzer, Tobias Lehner, Teresa Lissy, Julian Longhi, Lukas Mader, Simon Mittringer, Christina Moosmann, Michael Österle, Hannes Pacher, Maximilian Pfanner, Vanessa Rangger, Selina Rieger, Theresa Scheidel, Tamara-Magdalena Schönberger, Fiona Sicher, Nina Sieß, Isabella Spiegel, Jordan Thomas, Selina Wohlgenannt

5ahwi KV: Bernhard Grabherr

5ahwi Mateo Baljak, Sarah Benedikt, Leon Böhler, Josip Draguljic, Johannes Fend, Mehmet Göksen, Julia Goller, Bernhard Guldenschuh, Jacqueline Kuch, Mathias Lerchenmüller, Marlies Männersdorfer, Daniel Mayer, Elias Mayer, Mirsad Omerovic, Karolina Pilicic, Elias Schallert, Fabian Schmölzer, René Zumtobel

5ba KV: Wolfgang Beck

5ba Jacqueline Bader, Janine Blum, Timna Defranceschi, Paul Diem, Cheyenne Fitz, Lorena Flatz, Linda Gamper, Beat Gmeiner, Tim-Alexander Gsellmann, Dominik Helbok, Nina Holzer, Sabrina Horvat, Denise Hubounig, Chiara Kofler, Annika Mader, Lina Mader, Tijana Mitrovic, Marina Nagele, Sarina Niederacher, Vanessa Prantl, Simon Rein, Doris Rhomberg, Paulina Schmedler, Karin Spiegel, Claudia Stoppel, Sebastian Veletanlic, Fabian Verschnig, Simon Zambonin, Jovana Zaric, Chiara Zopper

5ca KV: Josef Eder

5ca Mario Battisti, Larissa Bottesi, Andreas Feichtenschlager, Julia-Theresia Fessler, Raphael Feurstein, Sebastian Fink, Manuel Fischer, Michael Fritz, Jannik Gunz, Chiara Holzer, Fabian Lang, Danery Mejia-Rivera, Nicolas Mohr, Luca Obermair, Timna Oberreither, Alexander Olar, Johannes Raich, Dominik Ranggetiner, Felix Riedmann, Valentina Spöttl, Aleksandra Stojanovic, Sabrina Wessely, Luisa Wild

5da KV: Susanne Reiter

5da Jenny Amann, Demet Borihan, Dominique Denz, Florian Hämmerle, Felicitas Kofler, Lidia-Claudia Krstic, Hannah Moschen, Miodrag Prculovic, Stefanie Sandholzer, Jessica Schütz, Zainap Sinieva, Derya Sivgin, Isabel Trucker, Fatih Tura, Canan Yilmaz