Schuljahr 2014/15

1aa KV: Bernd Längle

1aa Doga Akpinar, Irem Aksu, Noel Baldauf, Aleksa Brankovic, Florian Burgstaller, Berkan Deniz, Florian Fort, Felix Frankenhauser, Natalie Galli, Max Giesinger, Emilia Gisinger, Laura Gschossmann, Hannes Röthlin, Kerstin Schuler, Tobias Stocker, Sarah Turner, Selina Berger, Yasemin Demirel, Deniz Dogan, Daria Gmeiner, Emanuel Hafner, Jacqueline Hörburger, Tobias Langer, Gabriela Loncar, Nadine Maier, Sandro Mangold, Lino Michelitsch, Aleyna Öztürk, Selin Sahin, Olivia Sallmayer, Jana-Maria Steurer, Dragan Vuckovic

1ahwi KV: Gerda Grabherr

1ahwi Karim Al Dubai, Nikolai Asche, Jonas Bachmann, Christoph Drechsler, Sarah Egle, Johannes Erath, Maximilian Feurstein, Benjamin Flatz, Philipp Gangl, Andreas Ghesla, Theo Girardi, Jonas Güfel, Luca Hofer, Michele Holzschuster, Simon Weiß, Luca Hofer, Sevde Nur Kesici, Pascal Kettenhummer, Vivienne Kolm, Julia Moosbrugger, Christopher Nagel, Luca Marco Peschl, Lorenz Pschenitschnigg, Talhacan Rützler, Florian Schinagl, Jakob Sturm, Lorena Vogel, Johannes Weh, Özgür Yilmaz

1akk KV: Oliver Schlachter

1akk Sainbayar Baasanbat, Cindy Berkmann, Jessica Diem, Philipp Dirnberger, Isabell Düngler, Anna Fenkart, Verena Feurstein, Damjan Gabrovec, Jens Geisselmann, Lukas Gmeiner, Sabrina Jarosik, Natascha Lampert, Mile Lazarevic, Caroline Mark, Felix Mohr, Georg Seyrling, Jeanette Walser

1al KV: Gernot Kiermay-Egger

1al Eda Aykac, Yasmin Bendhim, Arnie Mae Duran, Linda Eiler, Defne Ekici, Jacqueline Feldkircher, Katrin Fetz, Jennifer Galovic, Fabian Glaser, David Greussing, Saskia Vanessa Hämmerle, Dilara Haybat, Monika Helbok, Ramona Ibisevic, Ömer Kandemir, Marko Maksimovic, Jasmine Metzler, Elias Moosbrugger, Tamara Nicole Mucha, Bianca Nussbaumer, Diana Ratz, Abdusselam Sahin, Fadime Yücel, Johanna Zangerl

1as KV: Yvonne Sieger

1as Ahmet Furkan Ak, Sibel Alkin, Ceyda Altindas, Muhammed Mustafa Altinsoy, Can Barakali, Penelope Baumgartner, Selin Bereiter, Raphael Bilgeri, Tobias Caldonazzi, Dominik Daniel, Semih Ekrem, Ayse Erdogan, Melis Erdogan, Eda Nur Gündogdu, Jessica Huber, Damla Karakas, Engin Kartal, Benjamin Kuchelmair, Tanja Lazarevic, Zlata Lazarevic, Martina Markovic, Hatice Polat, Tijana Pralic, Emilia Schmedler, Benedikt Schmölzer, Sandra Simsic, Cansu Tekin, Demet Uzundere, Murat Yavuz

1ba KV: Barbara Sonner

1ba Sandro Eichhübl, Aylin Gecici, Fabienne Gmeiner, Robin Hagspiel, Dominic Hoferer, Ali - Faik Karatepe, Analena Julia Keidel, Eve Koepfle, Mark König, Laurin Kreil, Lucas Kutosa, Manuel Loß, Lee-Ann Tabatha Mais, Claudia Pfanner, Elias Schneider, Amanda Bichler, Jakob Horner, Leonie Kapp, Aleksandar Miletic, Elena Neubacher, Anastasia Nikolic, Marco Oberhofer, Sabrina Pattis, Aileen Petschulat, Pia-Maria Rädler, Martin Roth, Isabel Salcher, Ertugrul Uysal, Janina Waldinger, Laura Walser, Michelle Zenz

1bl KV: Thomas Sperger

1bl Sükran Akbas, Martina Andrijevic, Medine Baltaci, Jasmin Bertel, Hanife Biyikli, Matthias Brugger, Aysenur Durmusoglu, Dominic Gassner, Katharin Hartmann, Nina Horvat, Dilan Isin, Kübra Kasikoglu, Selim Kaya, Celine Kennerknecht, Susanne Kerhart, Esra Killi, Linus Küng, Lisa-Maria Metzler, Alma Muric, Alexander Nagel, Marina Nikolic, Faruk Öztürk, Antonia Preuß, Daniel Rumpold, Angelika Skenderoglou, Elisa Turner, Mathias Wilhelm

1bs KV: Monika Jäger, Edeltraud Stenech

1bs Salih Akpinar, Sibel Avcil, Onurcan Ayyildiz, Betül Bagirtlak, Esra Boz, Enes-Batuhan Bozkurt, Berivan Cebe, Zeynep Cinar, Matej Draguljic, Maximilian Dünser, Loraine Fritsche, Ayfer Göksen, Selin Günes, Mia Belinda Hauer, Nikolas Antonio Jukic, Seren Kaplan, Martin Merk, Iman Mezhieva, Elias Moser, Andas Özer, Asli Sahin, David Schertler, Laura Schönberger, Anna-Lena Schweißgut, Helen Sen, Merve Simsir, Aysenur Tanriverdi, Kamil Toraman, Ahmet Ünalan, Sabriye Yorulmaz

1ca KV: Michael Vögel, Silvia Gratzer

1ca Emine Akyol, Tobias Battisti, Hannah Egger, Sare Erbek, Sara Ermis, Ramona Feurle, Wyonna Gabriel, Nora-Elen Giesinger, Thomas Hämmerle, Max Heinzelmann, Svenja Hesselaar, Filip Jovanovic, Elias Keskin, Aurel Kofler, Anastasios Maximos, Jonas Baldauf, Simon Fetz, Sharon Kosnjak, Emilia Kramer, Nikolaus Kremmel - Hantzaras, Laura Lindorfer, Michael Oberlechner, Julia Petrovic, Linus Rohner, Simge Saskin, Denise Schertler, Luca Sigl, Sumita Singh, Adrian Ströhle, Katharina Wolf

1da KV: Friederike Smolnik

1da Maximilian Anneveldt, Ismet Ates, Fabian Bäck, Tengis Batsaikhan, Luca Bentele, Leon Bolter, Elena Erath, Hatice Ertürk, Andreas Geisseler, Jana Graßl, David Helbock, Sarah Helbock, Julian Jäckel, Aleyna Özkan, Bianca Todorovic, Oguzhan Yildiz, Zöhre Ansal, Lea Casagranda, Katarina Gladovic, Zulikhan Ismailova, Patricia Kessler, Laura Lang, Lena Marent, Julian Metzler, Mica Martin Moosmann, Mine Öztürk, David Leander Schönbeck, Chiara Schwerzler, Dzhayna Selkhadzhieva, Petra Trifunovic, Nilay Turan, Lea Waldhart

2aa KV: Kim Hintner

2aa Patrick Böhler, Ivan Bokanovic, Ramona Ceritsch, Sule Deniz, Katharina Gemein, Felix Hefel, Kai Humpeler, Hatice Kocaman, Daniel Krstic, Theresa Le Duigou, Mathias Lecher, Marco Moosmann, Lukas Nussbichler, Melanie Pinkitz, Paul Stadler, Müberra Yilmaz, Türkan Güler, Fabio Kraft, Angelika Lanker, Daniel Nachbaur, Dario Nikolic, Sandra Olar, Nikolas Ottis, Sebastian Pleij, Lisa-Sophia Ratt, Fabian Rojc, Sarah Schaderhäubl, Gültaze Sirin, Nadine Spanring, Samira Stross, Manuel Troy

2ahwi KV: Dietmar Rupp

2ahwi Justin Baumann, Siviard Breuß, Fabio Comper, Adrian Erhart, Timo Gächter, Dominic Giesinger, Linus Gmeiner, Elena Groß, Tanja Halbritter, Sarina Hotz, Fabian Kirchmair, Manuel Koch, Ibrahim Köse, Bernhard Kuster, Fabian Luder, Nithin Malayil, David Neuner, Simon Partel, Dogan Peken, Janis Reise, Clemens Reutin, Linus Salzmann, Yannick Schedler, Johannes Schmid, Victoria Schneider, Jakob Spiegel, Manuel Sumper, Keerian Toth, Sarah Wendel, Tobias Willam

2al KV: Michael Mader

2al Tamer Atmaca, Stefanie Baldreich, Philip Breuss, Lorenz Büchele, Eylem Bulut, Mustafa Caliskan, Yasemin Demirtas, Yasin Düzgün, Jacqueline Fertschnig, Laurin Godula, Stefanie Graf, Evangelia Grandikis, Ralf Häusle, Alisah Kayar, Lisa-Marie Kornberger, Janine Maurer, Amal Mujic, Eunice Nnam, Anna Österle, Manuel Peric, Carolin Roßwag, Zikrihan Sahin, Thomas Schelkshorn, Daniel Schmidt, Simon Schöffel, Abdul-Halim Ukaiev, Anna Wehinger, Cihan Yildiz, Ferhat Yücel, Magdalena Zündel

2as KV: Nina Scholmann

2as Kada Begic, Emilia Brucker, Pelin Canpolat, Cigdem Cekic, Philip Claußen, Seher Demirtas, Batuhan Dogan, Nadine Fischer, Michael Gmeiner, Leon Immler, Bahadir Kavi, Samantha Kuen, Philipp Leitner, Noah Marinelli, Natasa Matanovic, Andjela Roganovic, David Schlacher, David Schnellrieder, Mehmed Secic, Damla Sevim, Kassandra Skamletz, Zeljko Stanojevic, Mehmet Tubay, Andrijan Vidak, Cilem Yalcin, Sinem Yalcin, Dutan Yavuz

2ba KV: Sabine Amann

2ba Valentin Ascherl, Marc Asen, Adriana Bolter, Larissa Forster, Adrian Glaessgen, Bilal Ilkinci, Stefan Katic, Philipp Nägele, Jülide Oguzhan, Dilara Okurlu, Lisa Santin, Tugce Sirin, Linda Teichtmeister, Marina Zhao, Felix Flatz, Nico Gabriel, Verena Jutz, Melina Kirschner, Miriam Mangold, Valentina Morik, Dominik Pazal, Angelina Pink, Julia Raid, Milos Sojic, Kathleen Winter, Denise Wohlgenannt

2bl KV: Erika Kanamüller

2bl Zehra Acikgöz, Hilal Akkaya, Katja Amann, Corinna Amort, Gizem Aslan, Philipp Burtscher, Berna Celik, Karin Dietrich, Marianne Dioso, Aleksandra Dobras, Catherine Galehr, Anina Gisler, Sümeyye Gültekin, Katharina Jäger, Sara Kapeller, Nima Khangdongtsang, Justine Köb, Stefanie Lampert, Sarah Luger, Kristina Martinovic, David Micic, Agazia Nabizada, Lisa-Maria Nachbaur, Vivien Nussbaumer, Mazlum Peken, Jonathan Pröll, Özlem Sakal, Bojana Tasek, Michelle Weiskopf, Büsra Yilmaz, Feyza Yilmaz

2bs KV: Ingrid Boss, Thomas Schelling

2bs Hamza Can, Gamze Demir, Acelya Demirbilek, Anastasia Djordjevic, Burak Dogan, Scarlett Eßl, Nesibe Gedik, Daniel Gmeiner, Lara Hämmerle, Sarah Ilmer, Stefan Jovanovic, Cahide Kizilboga, Gülsüm Kocabiyikci, Marija Krstic, Duygu Odabas, Michelle Pechlaner, Barbara Pramstaller, Arbnor Rexhaj, Nick Schaffer, Angela Stankovic, Ali Ünal, Anna-Katharina Wachter, Pascal Wagner, David Wetzlinger, Jessica Zitz

2ca KV: Silvia Gratzer, Michael Mader

2ca Viktoria Amann, Laura Beer, Aaron Berlinger, Christian Bonev, Irma Cavkic, Marcha Dikaeva, David Enzenhofer, Leonie Erne, Anna Fend, Sabine Ferner, Lisa Fischer, Sebastian Fritsche, Tobias Gorbach, Anna Greußing, Iman Islamchanowa, Antonela Ivic, Selina Jussel, Chiara Koch, Ruben Kornexl, Kevin Köstl, Jessica Matt, Laura Müller, Max Natter, Lisa Schlachter, Chiara-Maria Schwaiger, Angelina Smolnik, Stefan Stijepovic, Jana Weber, Carina Wilhelmstätter, Pia Winder, Arife Yilmaz

2da KV: Günter Berger

2da Anna-Lena Achberger, Aziz Agva, Alexandra Blum, Zilan Cankaya, Nicola Dengg, Ajka Draganovic, Kristian Dubek, Victoria Fink, Hilal Göksu, Lea Häfele, Lisa Helbok, Lisa Hiebeler, Lisa Hofer, Dilara Öztemiz, Dilan Cengiz, Tina Huber, Sabrina Lamprecht, Natasa Macanovic, Sabrina Metnitzer, Mario Mittringer, Valerija Popova, Said-Magomed Salichov, Samuel Salzmann, Luca Schuler, Nathalie Simma, Marina Spitaler, Kenny Tran, Betül Yildiz, Angelina Zech

3aa KV: Martin Kopf

3aa Sara Bertel, Julia Bitschnau, Melanie Blenk, Julius Böhler, Selina Demmeler, Amela Dervisevic, Danielle Eisbacher, Nina Ernst, Benedikt Forer, Chiara Geisler, André Gratzer, Luca Hebenstreit, Nathalie Igl, Peter Kaufmann, Lisa Kemter, Thomas Klimmer, Emily Lechthaler, Manuela Leite, Nadine Metzler, Vincent Metzler, Julia Oberheller, Louisa Pluschnig, Felix Rhomberg, Dominik Schuh, Hannah Schweitzer, Manuel Stefani, Adam Wiescher, Hannes Wohlgenannt, Sinem Yücekaya

3ahwi KV: Markus Erath

3ahwi Markus Bargehr, Lukas Bickel, Natasa Crnogorac, Nikola Dotlic, Jakob Eiler, Lukas Illmer, Amil Karner, Valentin Lediger, Werner Lochmann, Johannes Ludescher, Robert Österle, Aleksandar Ostojic, Fikriye Özcan, Johannes Röhrich, Fabian Roth, Lovre Vuksan, Andreas Winsauer, Stefan Wirtensohn

3akk KV: Gerhard Nenning

3akk Lukas Allgäuer, Tanja Arbinger, Oliver Authried, Sandra Bargehr, Larissa Burtscher, Timo Fröhlich, Isabella Ilesic, Kristina Moritsch, Anna Moser, Lukas Müller, Selina Nemes, Antonia Pipal, Stephanie Prinz, Bianca Schlattinger, Leslie Seeberger, Mathias Stutz, Marc Thiebault

3al KV: Stefan Rauth

3al Emre Bacaksiz, Mandalena Draguljic, Marc Drissner, Corinna Feuerstein, Gamze Karabulut, Riccarda Lässer, Pascal Mitteregger, Judith Nußbaumer, Adrian Rupp, Alexander Steidl, Dzana Toromanovic, Bianca Waibel, Elias Wehinger

3as KV: Elisabeth Ölz

3as Melih Altundal, Adam Amirov, Kübra Arslan, Enes Askar, Melissa Aydinli, Niklas Bichler, Maximilian Böckle, Sirin Demirkiran, Mübin Düzgün, Kastriot Elshani, Fabian Gosch, Aldin Grosic, Clemens Hefel, Fabienne Hofer, Jens Kaffenberger, Elif Koparan, Pali Krasniqi, David Milojevic, Jonas Oberhauser, Isabelle Rasdeuschek, Kimberly Rauch, Johanna Roth, Fevza Sahin, Kerim Sentürk, Sarah Stankovic, Aleksandar Stasic, Tamara Tomasevic, Burak Ünlü, Hanna Vögel, Dennis Yilmaz

3ba KV: Alexandra Rösner

3ba Medina Abdijanovic, Fatma Akyildiz, Hanna Ammon, Vanessa Brugger, Dilana Cam, Kerim Dagli, Justin De Cillia, Ahmet Dogan, Manolya Erdogan, Nina Hartmann, Elena Huber, Justin-Jeremias Kirchmann, Kardelen Kocahal, Alexandra Makric, Zorana Markovic, Daniela Milovanovic, Adriana Motter, Alexandra Müller, Manuel Nägele, Jennifer Neururer, Isabella Nikolic, Tobias Pototschnig, Linda Rauch, Kübra Sadi, Julian Schneeweis, Verena Steurer, Michelle Topalovic, Melissa Wolf, Nina Zumtobel

3bl KV: Martin Ziegler

3bl Lucas Ayodeji, Yasemin Baltaci, Alexander Bitschnau, Josipa Bokanovic, Esra Cimen, Ruken Coban, Marina Eisele, Simon Faltejsek, Nikolai Franzke, Lukas Fritz, Sabine Gächter, Kerstin Grundner, Hülya Kabasakal, Marin Mioc, Dalibor Nikolic, Hülya Ovali, Ferhat Özbay, Gülistan Özcan, Fabienne Pansi, Ronja Reiner, Kevin Schraven, Ayse Tuna, Burcu Ünal, Alexandra Wipplinger, Christine Wipplinger, Büsra Zeka

3bs KV: M. Hammerle-Pfurtscheller, R. Seyr-Leiler

3bs Gökhan Acar, Fiona Bachmann, Andrijana Brkovic, Sümeyye Dilalan, Jessica Fehr, Anna-Lena Fessler, Simone Fink, Matthias Flatz, Sebastian Fuchs, Patrick Giesinger, Rebecca Hagen, Kamila Inarkaeva, Berna Kaplan, Shirin Kilga, Ismail Krcmar, Selin Kuscu, Larissa Längle, Chiara Mock, Denis Nesimovic, Arzu Özcan, Büsra Özdemir, Eda Özdemir, Joel Paszek, Lara Permoser, Hong Loc Phan, Pia Rhomberg, Azra Rizvic, Simon Skarlatos, Kevin Todorovic, Laura Vonach, Utchawara Wongphrachan

3ca KV: Michaela Bereuter

3ca Sarah-Anna Abbrederis, Matthias Bartl, Johanna Bell, David Berger, Simon Bitschi, Charleen Brandl, Chiara Brandl, Melike Buyar, Julia Denninger, Felix Enzenhofer, Timo Fatone, Verena Kohler, Simon Längle, Michael Loacker, Laurin Lutz, Jakob Madlener, Christoph Mayer, Julia Pachler, Leon Paul, Sarah Polin, Sophie Prehofer, Johannes Pümpel, Katharina Pümpel, Nadine Rumpler, Marcel Rüscher, Christiana Schoch, David Smoljanovic, Celine Strele, Raimund Traunig, Nicola Wolff

3da KV: Susanne Neupert

3da Hülya Ardic, Selina Bacher, Mladen Colic, Biljana Cukic, Delia Fasch, Corina Fichtner, Johannes Fleisch, Aurea Frisenna, Robin Galehr, Michelle Glatz, Lukas Gorbach, Nesrin Gülmez, Mathias Gunz, Gökce Gür, Juliane Heim, Niklas Kienreich, Sasa Kostic, Büsra Kuruoglu, Oleksandra Kuznets, Leonie Lechthaler, Hannah Malin, Yasemin Özkaya-Pierer, Selin Pas, Larissa Raffeiner, Yaren Saskin, Natascha Schmid, Micha Schnell, Yagmur Sevim, André Spiegel, Nadine Stoppel, Medina Suceska, Selina Yildiz

4aa KV: Jasmine Pfiffner

4aa Schirin Bata, Angelina Bechter, Julia Haag, Milena Hagen, Andreas Hintner, Sabrina Huber, Vanessa Knapp, Philipp Kutzer, Tobias Lehner, Teresa Lissy, Julian Longhi, Lukas Mader, Simon Mittringer, Christina Moosmann, Michael Österle, Hannes Pacher, Maximilian Pfanner, Vanessa Rangger, Selina Rieger, Julian Salzgeber, Theresa Scheidel, Tamara-Magdalena Schönberger, Fiona Sicher, Nina Sieß, Isabella Spiegel, Jordan Thomas, Elias Vögel, Selina Wohlgenannt

4ahwi KV: Bernhard Grabherr

4ahwi Mateo Baljak, Serhat Basar, Sarah Benedikt, Johannes Blum, Leon Böhler, Josip Draguljic, Johannes Fend, Mehmet Göksen, Julia Goller, Bernhard Guldenschuh, Jacqueline Kuch, Mathias Lerchenmüller, Daniel Mayer, Elias Mayer, Mirsad Omerovic, Karolina Pilicic, Elias Schallert, Fabian Schmölzer, Raphael Vögel, René Zumtobel

4ba KV: Jennifer Gantner

4ba Jacqueline Bader, Janine Blum, Timna Defranceschi, Paul Diem, Cheyenne Fitz, Lorena Flatz, Linda Gamper, Beat Gmeiner, Tim-Alexander Gsellmann, Dominik Helbok, Nina Holzer, Sabrina Horvat, Denise Hubounig, Chiara Kofler, Annika Mader, Lina Mader, Tijana Mitrovic, Marina Nagele, Sarina Niederacher, Vanessa Prantl, Simon Rein, Doris Rhomberg, Paulina Schmedler, Karin Spiegel, Claudia Stoppel, Sebastian Veletanlic, Fabian Verschnig, Simon Zambonin, Jovana Zaric, Chiara Zopper

4ca KV: Josef Eder

4ca Mario Battisti, Larissa Bottesi, Julia Brunner, Andreas Feichtenschlager, Julia-Theresia Fessler, Raphael Feurstein, Sebastian Fink, Manuel Fischer, Michael Fritz, Jannik Gunz, Chiara Holzer, Fabian Lang, Danery Mejia-Rivera, Jana Milivojevic, Nicolas Mohr, Luca Obermair, Timna Oberreither, Alexander Olar, Johannes Raich, Dominik Ranggetiner, Felix Riedmann, Lukas Rudolph, Valentina Spöttl, Aleksandra Stojanovic, Sabrina Wessely, Luisa Wild

4da KV: Susanne Reiter

4da Jenny Amann, Demet Borihan, Deniz Cebeci, Dominique Denz, Florian Hämmerle, Aleksandra Jovikic, Hamide Kocabay, Felicitas Kofler, Lidia-Claudia Krstic, Hannah Moschen, Furkan Pektas, Miodrag Prculovic, Julian Riedl, Stefanie Sandholzer, Jessica Schütz, Zainap Sinieva, Derya Sivgin, Isabel Trucker, Fatih Tura, Canan Yilmaz

5aa KV: Maria Hörtnagl

5aa Celine Bösch, Mikail Dogan, Tina Eres, Sarah Feldkircher, Julian Gmeiner, Beatrix Hofer, David Jäger, Nur Karakilic, Valentin Kavalar, Linda Klocker, Hanna Köb, Anna Leite, Elisa Pieber, Luca Ponticelli, Pascal Reichmuth, Nicolai Rupp, Sarah Schneider, Stefanie Seiner, Luca Staudacher, Nadja Widmann

5ahwi KV: Verena Fastenbauer

5ahwi Benjamin Bargetz, David Christl, Laurin Ender, Hilal Erdem, Elena Erhart, Simon Frankenhauser, Hannes Gasser, Martin Halder, Elias Jäger, Ivica Jelusic, Mustafa Karademir, Paul Moosbrugger, Fabian Rosskopf, Felix Salcher, Sandro Schmid, Ivan Sperlic, Mario Ströhle, Samuel Sutter, Kevin Telian, Stefan Theißl, Markus Wabnig

5ba KV: Burghard Zlimnig

5ba Timea Bachmann, Vjollca Berisha, Sabrina Blum, Jeremias Burtscher, Natali Degiorgio, Ralph Draxler, Anna Dür, Yannic Forster, Sarah Hagen, Sarah Jakubec, Mathias Klocker, Natalie Kuhn, Daniel Makric, Aleksandar Marijanovic, Daniel Primus, Dieter Reumiller, Fabio Ritter, Laura Schatz, Eva Schneider, Ina Schöll, Eva Simeonidis, Rebecca Sohm, Levin Spiegel, Selma Velic, Corinna Welte, Tamara Winkler

5ca KV: Susanne Pichler

5ca Delal Ayaz, Beatrice Baldauf, Christian Blum, Andria Bogdanovic, Nicolas Burtscher, Lisa Dörflinger, Maximilian Eiler, Anja Eres, Georg Fessler, Viktoria Gerer, Simon Hagspiel, Deniz Kilic, Magdalena Santa, Verena Schmid, Marco Stefani, Elena Steiner, Suzana Stepanovic, David Vögel

5da KV: Martina Reutin

5da Klaudia Aldjic, Elvis Alibabic, Alina Böhler, Johannes Breuß, Stefanie Brugger, Ruziye Dilalan, Michael Dür, Rümeysa Erdogan, Alexander Handler, Hannah Huber, Maximilian Huber, Monika Milinovic, Vivien Mohaupt, Seyda Simsek, Evgenija Spanovic, Mike Washington, Esma Yagdi, Marcel Zech