Schuljahr 2013/14

1aa KV: Kim Hintner

1aa Patrick Böhler, Ivan Bokanovic, Ramona Ceritsch, Sule Deniz, Katharina Gemein, Türkan Güler, Felix Hefel, Kai Humpeler, Hatice Kocaman, Fabio Kraft, Daniel Krstic, Theresa Maria Le Duigou, Mathias Lecher, David Marte, Melanie Memeti, Marco Moosmann, Daniel Nachbaur, Dario Nikolic, Lukas Nussbichler, Sandra Olar, Nikolas Ottis, Melanie Pinkitz, Sebastian Pleij, Lisa-Sophia Ratt, Fabian Rojc, Sarah Schaderhäubl, Gültaze Sirin, Nadine Spanring, Paul Stadler, Samira Stross, Manuel Troy, Müberra Yilmaz

1ahwi KV: Dietmar Rupp

1ahwi Justin Baumann, Siviard Breuß, Fabio Comper, Adrian Erhart, Matthias Feurstein, Timo Gächter, Dominic Giesinger, Linus Gmeiner, Tobias Gorbach, Elena Groß, Tanja Halbritter, Sarina Hotz, Fabian Kirchmair, Manuel Koch, Bernhard Kuster, Fabian Luder, Nithin Joseph Malayil, Simon Hugo Partel, Dogan Peken, Clemens Reutin, Linus Salzmann, Yannick Julian Schedler, Johannes Schmid, Victoria Christina Schneider, Jakob Spiegel, Manuel Sumper, Jasmina Tahirovic, Keerian Toth, Sarah Wendel, Tobias Nikolaus Willam

1akk KV: Gerhard Nenning

1akk Lukas Allgäuer, Tanja Arbinger, Oliver Authried, Sandra Bargehr, Larissa Burtscher, Timo Fröhlich, Jakob Huber, Isabella Ilesic, Daniela Lisa Matzer, Kristina Moritsch, Anna Moser, Lukas Müller, Selina Nemes, Nadine Neyer, Antonia Pipal, Stephanie Prinz, Leslie Seeberger, Mathias Stutz, Marc Thiebault, Marie-Therese Viertler

1al KV: Michael Mader

1al Tamer Atmaca, Stefanie Baldreich, Philip Breuß, Lorenz Büchele, Mustafa Caliskan, Yasemin Demirtas, Yasin Düzgün, Shana Elms, Jacqueline Fertschnig, Laurin Godula, Stefanie Graf, Evangelia Grandikis, Ralf Patrick Häusle, Alisah Kayar, Lisa-Marie Kornberger, Amal Mujic, Eunice Nnam, Anna-Maria Österle, Manuel Peric, Zikrihan Sahin, Thomas Schelkshorn, Daniel Schmidt, Simon Schöffel, Abdul Halim Ukaiev, Daviti Vachridze, Anna Wehinger, Cihan Yildiz, Ferhat Yücel, Magdalena Zündel

1as KV: Nina Scholmann

1as Onur Akbaba, Mike Amann, Kada Begic, Emilia Brucker, Cigdem Cekic, Philip Claußen, Seher Demirtas, Batuhan Dogan, Nadine Fischer, Adrian Friedl, Florian Xaver Gächter, Michael Gmeiner, Dilara Güley, Kevin Helbock, Linda Huber, Leon Immler, Philipp Leitner, Natasa Matanovic, Andjela Roganovic, David Schlacher, David Schnellrieder, Mehmed Secic, Damla Sevim, Kassandra Skamletz, Zeljko Stanojevic, Tijana Tomasevic, Mehmet Tubay, Andrijan Vidak, Cilem Yalcin, Sinem Yalcin, Dutan Yavuz

1ba KV: Sabine Amann

1ba Florian Aberer, Hawa Amirova, Valentin Ascherl, Adriana Bolter, Berkan Deniz, Sandro Eichhübl, Larissa Forster, Nesibe Gedik, Adrian Glaessgen, Sara Alexandra Holzinger, Verena Jutz, Stefan Katic, Melina Kirschner, Noah Marinelli, Valentina Morik, Philipp Joel Nägele, David Neuner, Jülide Oguzhan, Dilara Okurlu, Dominik Pazal, Julia Raid, Olivia Sallmayer, Lisa Santin, Tugce Sirin, Milos Sojic, Jana-Maria Steurer, Linda Teichtmeister, Kathleen Elisabeth Winter, Annalena Carolina Wucher, Celine Zangerl, Marina Zhao

1bl KV: Manuela Willam

1bl Zehra Acikgöz, Cennet Akbaba, Katja Amann, Philipp Burtscher, Berna Celik, Karin Dietrich, Marianne Dioso, Aleksandra Dobras, Catherine Galehr, Anina Corinna Gisler, Sümeyye Gültekin, Katharina Jäger, Sara Kapeller, Nima Dolma Khangdongtsang, Stefanie Lampert, Sarah Monika Luger, David Micic, Agazia Nabizada, Lisa-Maria Nachbaur, Sandra Nagel, Mazlum Peken, Jonathan Pröll, Amelie Sabine Irma Simonitsch, Bojana Tasek, Michelle Weiskopf, Büsra Yilmaz, Feyza Yilmaz

1bs KV: Ingrid Boss, Thomas Schelling

1bs Betül Bagirtlak, Will Berger, Esra Boz, Elif Bugday, Hamza Can, Gamze Demir, Anastasia Djordjevic, Burak Dogan, Scarlett Helen Eßl, Steven Fischer, Daniel Gmeiner, Lara Hämmerle, Sarah Ilmer, Stefan Jovanovic, Cahide Kizilboga, Gülsüm Büsra Kocabiyikci, Marija Krstic, Hubert Moosbrugger, Duygu Odabas, Michelle Anna Pechlaner, Barbara Pramstaller, Arbnor Rexhaj, Mathias Riedesser, Asli Sahin, Nick Schaffer, Andreas Stampfl, Angela Stankovic, Ali Ünal, Anna-Katharina Wachter, David Wetzlinger, Marvin Wieser, Jessica Zitz

1ca KV: Silvia Gratzer, Michael Mader

1ca Viktoria Amann, Laura Beer, Aaron Anton Berlinger, Christian Bonev, Irma Cavkic, Marcha Dikaeva, Niklas Egger, David Enzenhofer, Leonie Alina Erne, Anna Fend, Sabine Ferner, Lisa Fischer, Sebastian Fritsche, Anna Greußing, Iman Islamchanowa, Antonela Ivic, Selina Maria Jussel, Chiara Jaqueline Koch, Jakob König, Ruben Kornexl, Kevin Köstl, Jessica Matt, Laura Maria Müller, Max Natter, Lisa Marie Schlachter, Chiara-Maria Schwaiger, Angelina Smolnik, Stefan Stijepovic, Jana Weber, Carina Wilhelmstätter, Pia Katharina Winder, Arife Nur Yilmaz

1da KV: Günter Berger

1da Anna-Lena Achberger, Aziz Agva, Bünyamin Balta, Alexandra Blum, Franziska Veronika Bösch, Sean Cajic, Zilan Cankaya, Dilan Cengiz, Acelya Demirbilek, Nicola Dengg, Selva Dinc, Ajka Draganovic, Hilal Göksu, Lisa Maria Helbok, Lisa Maria Hiebeler, Lisa Hofer, Tina Huber, Turpal-Ali Isajew, Sabrina Lamprecht, Natasa Macanovic, Sabrina Metnitzer, Mario Mittringer, Dilara Öztemiz, Valerija Popova, Said-Magomed Salichov, Samuel Gebhard Salzmann, Luca-Matteo Schuler, Nathalie Simma, Marina Spitaler, Kenny Tran, Betül Yildiz, Angelina Zech

2aa KV: Martin Kopf

2aa Sara Bertel, Julia Bitschnau, Melanie Blenk, Julius Ruben Leonard Böhler, Selina Demmeler, Amela Dervisevic, Danielle Eisbacher, Nina Ernst, Benedikt Forer, Nico Gabriel, Chiara Geisler, Nikola Gojkovic, André Gratzer, Luca Jonas Hebenstreit, Peter Kaufmann, Lisa Kemter, Emily Lechthaler, Manuela Leite, Nadine Metzler, Vincent Metzler, Julia Oberheller, Angelina Pink, Louisa Pluschnig, Janis Reise, Felix Rhomberg, Dominik Schuh, Hannah Schweitzer, Manuel Stefani, Fabian Waibel, Adam Wiescher, Denise Wohlgenannt, Hannes Wohlgenannt, Sinem Yücekaya

2ahwi KV: Markus Erath

2ahwi Markus Bargehr, Lukas Bickel, Natasa Crnogorac, Nikola Dotlic, Sergen Duran, Jakob Eiler, Carmen Escamez, Aleksandro Gorgi, Fabian Julius Gosch, Tugce Gülten, Fabrice Hofbauer, Lukas Illmer, Jens Kilian Kaffenberger, Amil Karner, Ibrahim Köse, Valentin Luca Lediger, Werner Maria Lochmann, Johannes Ludescher, Robert John Österle, Aleksandar Ostojic, Fikriye Özcan, Johannes Röhrich, Fabian Jonas Roth, Lovre Vuksan, Andreas Winsauer, Stefan Wirtensohn

2al KV: Stefan Rauth

2al Hilal Akkaya, Corinna Amort, Gizem Aslan, Emre Bacaksiz, Eylem Bulut, Mandalena Draguljic, Marc Werner Drissner, Lisandra Maria Gasser, Gamze Karabulut, Justine Köb, Riccarda Lässer, Eric Mangold, Kristina Martinovic, Janine Maurer, Madlen Meyer, Pascal Mitteregger, Judith Nußbaumer, Adrian Rupp, Alexander Steidl, Dzana Toromanovic, Bianca Waibel, Elias Wehinger

2as KV: Elisabeth Ölz

2as Melih Altundal, Adam Amirov, Kübra Arslan, Enes Askar, Melissa Aydinli, Niklas Bichler, Maximilian Böckle, Sirin Demirkiran, Mübin Can Düzgün, Kastriot Elshani, Aldin Grosic, Clemens Hefel, Fabienne Hofer, Elif Koparan, Pali Krasniqi, David Milojevic, Jonas Oberhauser, Isabelle Rasdeuschek, Johanna Roth, Fevza Sahin, Kerim Sentürk, Sarah Stankovic, Tamara Tomasevic, Burak Ünlü, Hanna Vögel, Dennis Pierre Yilmaz, Muhammed Yücel

2ba KV: Alexandra Rösner

2ba Medina Abdijanovic, Fatma Akyildiz, Hanna Ammon, Marc Michael Asen, Vanessa Brugger, Kerim Dagli, Justin De Cillia, Ahmet Dogan, Tobias Dür, Manolya Erdogan, Nina Julia Hartmann, Elena Huber, Bilal Ilkinci, Justin-Jeremias Kirchmann, Kardelen Kocahal, Dominik Loretz, Alexandra Makric, Zorana Markovic, Anja Martinovic, Daniela Milovanovic, Adriana Motter, Jennifer Neururer, Isabella Nikolic, Sascha Nußbaumer, Tobias Pototschnig, Linda Barbara Rauch, Julian Schneeweis, Verena Steurer, Michelle Topalovic, Melissa Wolf, Dilana Yahsi, Nina Zumtobel

2bl KV: Martin Ziegler

2bl Lucas Ayodeji, Yasemin Baltaci, Alexander Bitschnau, Josipa Bokanovic, Pinar Cicek, Esra Cimen, Ruken Coban, Marina Eisele, Simon Faltejsek, Nikolai Franzke, Lukas Fritz, Sabine Gächter, Kerstin Grundner, Hülya Kabasakal, Marin Mioc, Dalibor Nikolic, Hülya Ovali, Ferhat Masuk Özbay, Gülistan Özcan, Fabienne Pansi, Ronja Reiner, Özlem Sakal, Kevin Schraven, Ayse Tuna, Burcu Ünal, Alexandra Wipplinger, Christine Wipplinger, Büsra Zeka

2bs KV: M. Hammerle-Pfurtscheller, R. Seyr-Leiler

2bs Gökhan Acar, Fiona Bachmann, Sümeyye Dilalan, Robin Egger, Simone Fink, Sebastian Fuchs, Patrick Giesinger, Kamila Inarkaeva, Berna Kaplan, Bahadir Kavi, Shirin Kilga, Samantha Kuen, Selin Kuscu, Larissa Längle, Colin Niklas Mangeng, Chiara Mock, Denis Nesimovic, Arzu Özcan, Büsra Nur Özdemir, Eda Özdemir, Joel Paszek, Lara Permoser, Pia Rhomberg, Azra Rizvic, Kevin Todorovic, Laura Vonach, Utchawara Wongphrachan

2ca KV: Michael Vögel, Michaela Bereuter

2ca Sarah-Anna Abbrederis, Matthias Bartl, Johanna Bell, David Berger, Simon Bitschi, Charleen Brandl, Chiara Brandl, Melike Buyar, Julia Denninger, Timo Vincenzo Fatone, Felix Julius Flatz, Verena Kohler, Simon Längle, Michael Loacker, Laurin Lutz, Jakob Hermann Madlener, Miriam Mangold, Christoph Mayer, Julia Pachler, Leon Paul, Sarah Polin, Sophie Prehofer, Johannes Zacharias Pümpel, Katharina Maria Pümpel, Nadine Rumpler, Marcel Rüscher, Christiana Schoch, David Smoljanovic, Celine Strele, Raimund Traunig, Nicola Michael Wolff

2da KV: Susanne Neupert

2da Hülya Ardic, Selina Bacher, Mladen Colic, Biljana Cukic, Delia Fasch, Corina Fichtner, Johannes Fleisch, Aurea Frisenna, Robin Galehr, Michelle Glatz, Lukas Gorbach, Mathias Gunz, Gökce Songül Gür, Lea Häfele, Juliane Heim, Mert Kaya, Niklas Kienreich, Oleksandra Kuznets, Leonie Lechthaler, Hannah Malin, Yasemin Özkaya-Pierer, Selin Pas, Larissa Raffeiner, Yaren Saskin, Natascha Schmid, Yagmur Kinem Sevim, Nadine Stoppel, Pascal Wagner, Selina Yildiz

2ea KV: Wolfgang Schatz

2ea Andrijana Brkovic, Pelin Canpolat, Jessica Fehr, Filip Floric, Rebecca Hagen, Nathalie Igl, Thomas Klimmer, Alexandra Müller, Manuel Nägele, Daniel Nikolic, Hong Loc Jasmin Phan, Kübra Sadi, Micha David Schnell, André Spiegel, Aleksandar Stasic, Hacer Busra Yildirim

3aa KV: Jasmine Pfiffner

3aa Schirin Bata, Angelina Bechter, Julia Haag, Milena Hagen, Andreas Hintner, Sabrina Huber, Vanessa Knapp, Philipp Kutzer, Tobias Lehner, Teresa Lissy, Julian Longhi, Lukas Mader, Simon Mittringer, Christina Moosmann, Michael Österle, Hannes Pacher, Maximilian Josef Pfanner, Vanessa Rangger, Selina Rieger, Julian Salzgeber, Theresa Scheidel, Tamara-Magdalena Schönberger, Fiona Elena Cosima Sicher, Nina Sieß, Isabella Waltraud Spiegel, Jordan Thomas, Elias Vögel, Selina Wohlgenannt

3ahwi KV: Bernhard Grabherr

3ahwi Mateo Baljak, Serhat Basar, Sarah Benedikt, Johannes Blum, Leon P. M. Böhler, Josip Draguljic, Johannes Fend, Anna-Lena Fessler, Mehmet Göksen, Julia Goller, Bernhard Guldenschuh, Jacqueline Kuch, Mathias Lerchenmüller, Elias Mayer, Mirsad Omerovic, Karolina Pilicic, Elias Schallert, Fabian Schmölzer, Raphael Vögel, René Zumtobel

3akk KV: Manfred Sparr

3akk Ines Alibegovic, Bahar Ayas, Claudia Bertschler, Stefanie Böhler, Mathias Frener, David Fussenegger, Daniel Germann, Nicole Gutensohn, Daniel Herz , Betina Hutle-Nosakhare, Joty Kambo, Vanessa Keckeis, Ingrid Lang, Milian Lazarevic, Claudia Leingartner , Maja Mähr , Andreas Malin, Philipp Peitler, Adrian Pfefferkorn, Bernhard Rotheneder, Sonja Schmid, Sonaira Diane Stenek, Sara Töfferl, Stefanie Valent, Anna Weinhandl, Natalie Wiesner

3al KV: Thomas Sperger

3al Lisa-Maria Bartolini, Michelle Bein, Tuba Colak, Tugba Dogan, Florian Peter Eberle, Linda Johanna Egle, Corinna Feuerstein, Jeannette Feurstein, Isabel Fink, Dominika Giselbrecht, Florian Greussing, Sascha Guggenberger, Dragana Jankovic, Alem Majetic, Andreas Mathis, Madeline Moosbrugger, Emanuel Moser, Sara Pipic, Stefani Popovic, Vanessa Verona, Merve Yilmaz, Cihat Zeka

3as KV: Yvonne Sieger

3as Lukas Bickel, Nilüfer Birinci, Nihal Cansever, Gül Cigdem Coskun, Mediha Dizdaric, Mikail Feistenauer, Stefan Gasovic, Dominic Gassner, Laura Hämmerle, Zalina Hatueva, Nazlican Hepsagir, Nina Horvat, Kübra Kasikoglu, Celine Kennerknecht, Esra Killi, Jaqueline Lerchenmüller, Benedikt Mathis, Alexander Nagel, Marina Nikolic, Antonia Preuß, Kimberly Rauch, Daniel Rumpold, Angelika Skenderoglou, Belinda Sohm, Oliver Walter Robert Stampfer, Tayfun Tanrikulu, Elisa Turner, Belinda Winter, Yagmur Bianca Yildiz

3ba KV: Jennifer Gantner

3ba Jacqueline Bader, Janine Blum, Timna Defranceschi, Paul William Diem, Cheyenne Fitz, Lorena Flatz, Linda Theresa Gamper, Beat Leander Gmeiner, Tim-Alexander Gsellmann, Dominik Helbok, Nina Holzer, Sabrina Horvat, Chiara Kofler, Annika Mader, Lina Mader, Tijana Mitrovic, Marina Nagele, Sarina Niederacher, Vanessa Prantl, Doris Maria Rhomberg, Paulina Schmedler, Karin Spiegel, Claudia Stoppel, Sebastian Veletanlic, Fabian Verschnig, Simon Zambonin, Jovana Zaric, Chiara Zopper

3bl KV: Erika Kanamüller

3bl Sandro Bischof, Stephanie Bischof, Mario Hermann Brugger, Nino Josef Brugger, Melanie Burger, Marina Burtscher, Aleks Cacic, Adam Chudy, Anna Forster, Janine Gapp, Ruth Gmeiner, Yana Gulyaeva, Ramona Hoos, Katharina Jank , Tina Längle, Drazen Lukic, Melissanda Muranovic, Nemanja Music, Leila Pipic, Christina Rossi, Amina Samchanowa, Milan Tamburic, Lisa Tschann , Marcel Walser

3bs KV: C. Trappel, E. Stenech

3bs Sükran Akbas, Emre Altindal, Medine Baltaci, Nina Bisesti, Hanife Biyikli, Matthias Brugger, Tamara Bukvic, Aysenur Durmusoglu, Matthias Elmar Flatz, Dominik Gerner, Adriana Gmeiner, Lucas Gössl, Dilan Isin, Alexander Jochum, Linus Küng, Dominik Lamprecht, Rebecca Nagel, Faruk Öztürk, Manuela Petrov, Victoria Pietschner, Stefan Radic, Jacqueline Schertler, Lukas Schnell, Simon Skarlatos, Daniel Vonach, Vanessa Wagner, Mathias Wilhelm, Ambika Zambonin

3ca KV: Josef Eder

3ca Mario Battisti, Julia Brunner, Felix Enzenhofer, Andreas Daniel Feichtenschlager, Julia-Theresia Fessler, Raphael Feurstein, Sebastian Fink, Manuel Fischer, Michael Fritz, Nesrin Gülmez, Jannik Gunz, Chiara Holzer, Fabian Lang, Danery Mejia-Rivera, Jana Marija Milivojevic, Nicolas Mohr, Luca Matthias Obermair, Timna Oberreither, Johannes Raich, Dominik Ranggetiner, Felix Riedmann, Valentina Lea Sophie Spöttl, Aleksandra Stojanovic, Medina Suceska, Sabrina Wessely, Luisa Rachel Wild

3da KV: Susanne Reiter

3da Jenny Amann, Demet Borihan, Dominique Denz, Bettina Endrich, Seda Gündogdu, Florian Hämmerle, Johannes Humpeler, Aleksandra Jovikic, Hamide Nur Kocabay, Felicitas Rebecca Kofler, Sasa Kostic, Lidia-Claudia Krstic, Büsra Kuruoglu, Hannah Moschen, Furkan Pektas, Miodrag Prculovic, Julian Riedl, Stefanie Sandholzer, Jessica Schütz, Derya Sivgin, Isabel Trucker, Fatih Tura, Canan Yilmaz

4aa KV: Maria Hörtnagl

4aa Celine Bösch, Mikail Dogan, Tina Eres, Sarah Feldkircher, Julian Gmeiner, Beatrix Hofer, Denise Hubounig, David Jäger, Nur Kübra Karakilic, Valentin Kavalar, Linda Klocker, Hanna Köb, Anna Maria Leite, Elisa Pieber, Luca Ponticelli, Pascal Reichmuth, Nicolai Rupp, Sarah Maria Schneider, Stefanie Seiner, Luca Staudacher, Nadja Widmann

4ahwi KV: Verena Fastenbauer

4ahwi Benjamin Bargetz, David Christl, Laurin Ender, Hilal Erdem, Elena Erhart, Simon Andreas Frankenhauser, Hannes Gasser, Martin Halder, Elias Jäger, Ivica Jelusic, Mustafa Karademir, Daniel Mayer, Paul Michael Moosbrugger, Fabian Rosskopf, Felix Alexander Salcher, Sandro Sebastian Schmid, Ivan Sperlic, Mario Ströhle, Samuel Sutter, Kevin Telian, Stefan Theißl, Markus Wabnig

4ba KV: Burghard Zlimnig

4ba Timea Bachmann, Vjollca Berisha, Sabrina Blum, Jeremias Julius Burtscher, Natali - Eva Degiorgio, Ralph Helmut Draxler, Anna Carmen Dür, Yannic Emanuel Forster, Sarah Hagen, Sarah Jakubec, Mathias Klocker, Eva Krpan, Natalie Kuhn, Daniel Makric, Aleksandar Marijanovic, Daniel Primus, Simon Rein, Dieter Reumiller, Fabio Ritter, Laura Schatz, Eva Schneider, Ina Schöll, Rebecca Sohm, Levin Spiegel, Selma Velic, Corinna Eveline Welte, Tamara Winkler

4ca KV: Susanne Pichler

4ca Delal Ayaz, Beatrice Anna Baldauf, Christian Blum, Andria Bogdanovic, Larissa Bottesi, Nicolas Burtscher, Deniz Cebeci, Lisa Dörflinger, Maximilian Eiler, Anja Eres, Georg Friedrich Fessler, Viktoria Gerer, Jonas Greber, Simon Hagspiel, Deniz Kilic, Alexander Olar, Magdalena Santa, Verena Elisabeth Schmid, Zainap Sinieva, Marco Stefani, Elena Steiner, Suzana Stepanovic, David Vögel

4da KV: Martina Reutin

4da Klaudia Aldjic, Elvis Alibabic, Alina Sophie Böhler, Johannes Christoph Breuß, Stefanie Katharina Brugger, Ruziye Elif Dilalan, Michael Dür, Rümeysa Erdogan, Michelle Monique Gotal, Alexander Marcus Handler, Hannah Huber, Maximilian Huber, Monika Milinovic, Vivien Mohaupt, Seyda Simsek, Evgenija Spanovic, Mike Washington, Esma Yagdi, Marcel Zech

5aa KV: Nicole Öhri

5aa David Bachmann, Jessica Braun, Lisa Brotzge, Ian De Cillia, Anna-Viktoria Drozdzik, Lisa Maria Gamper, Julia Gschliesser, Martina Immler, Marcel Jäger, Philipp Kaiser, Martina Kalkhofer, Amela Kapic, Lukas Mittringer, Ramona Moosbrugger, Jeannine Nadrai, Dragana Nikolic, Christoph Peter, Tobias Johannes Rossmann, Michelle Rüscher, Madeleine Salvato, Stefanie Schuler, Felix Skamletz, Antonia Elisabeth Steurer, Franziska Sophia Uecker, Tamara Unterbuchberger

5ahwi KV: Claudia Vögel

5ahwi Tamara Agostini, Muhammed Akinci, Sebastian Bail, Christoph De Col, Seda Demir, Lukas Gmeinder, Schamil Muzugov, Fabio Nicolussi, Dennis Otte, Stefan Peric, Fabrizio Pritzi, Tobias Riedmann, Semih Sentürk, Lisa Sturn, Saad-Julian Wohlgenannt, Kilian Wolf

5ba KV: Anita Höfle

5ba Adrian Bachmann, Johanna Braun, Marko Fischer, Nadine Flatscher, Sarah Gasser, Bianca Gmeiner, Julian Hafner, Alexandra Hämmerle, Arnela Kalosevac, Christina Konzilia, Robert Kresser, Lisa Laura Masal, Samuel Moosbrugger, Matthias Natter, Selina Neuhauser, Julius Obernosterer, Ebru Öztürk, Chiara Posmik, Valentin Prantl, Stefanie Salzmann, Julia Schedler, Felix Simma, Isabella Thöni, Nermina Veladzic, Sophia Werle

5ca KV: Bernd Längle

5ca Yeliz Akkaya, Cilem Aktas, Neslihan Dede, Perin Fidan, Alexander Georg Fischer, Melanie Frank, Magdalena Maria Gregotsch, Sema Gündogdu, Gabriela Jakovljevic, Emel Kaya, Timothy Kofler, Theresa Leite, Alba Losert, Sanja Marinovic, Sema Öztürk, Sevval Sahin, Oliver Schmid, Alexander Striessnig, David Thaler, Sabine Winder, Ricarda Winkler, Jovo Zoric

5da KV: Friederike Smolnik

5da David Auer, Bojana Avramovic, Benedikt Böhler, Paul Breuss, Vanessa Caldonazzi, Robert Josef Richard Deflorian, René Hatzmann, Sercan Izgi, Manuela Luburic, Tina Martinovic, Jan-Kurt Milz, Anna Magdalena Müller, Lisa Sophie Obermair, Pinar Polat, Tamara Popovic, Philipp Rangger, Anja Schäfler, Jacqueline Thurnher, Anna-Lena Maggie Tschütscher, Jasmin Winter, David Wurzer, Cansu Yildiz